Зустріч Повіреного у справах Ватикану, Представника Папи Римського Блаженного Франциска Монсеньора Йосефа Ґрека з претендентом на кандидата в Президенти України, лідером ГО «Народні збори України – Віче», Миколою Маломужем.

IMG 6529 3 липня 2018 року в Апостольській Нунціатурії в Україні-повноважному дипломатичному представництві Святого Престолу в Україні відбулася зустріч Повіреного у справах Ватикану, Представника Папи Римського Блаженного Франциска Монсеньора Йосефа Ґрека з претендентом на кандидата в Президенти України, лідером ГО «Народні збори України – Віче», кавалером Ордену Святого Сільвестра, нагородженого Папою Римським Святим Іваном Павлом за бездоганну організацію та проведення його візиту в Україну, Генералом армії України Миколою Маломужем.
За розмовою було досягнуто консенсусу щодо глобальної безпеки, глибокої віри та миру вусьому світі, зупинення війни в Україні та досягнення міжконфесійної толерантності.
Сторони домовилися про постійну співпрацю та здійснення перспективних спільних духовно-культурних проектів.

Прес-служба НЗУ

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code