У Дніпропетровщині незаконно реєстрували землю на померлих осіб

Правоохоронці проводять обшуки в приміщеннях Дніпровського міської ради та Головного управління Держгеокадастра в Дніпровській області в рамках розслідування кримінальної виробництва за фактами шахрайства та зловживання владою або службовим становищем. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Михайло Апостол, пише agronews.ua.

“Якщо хтось думає,що цим процесом Держгеокадастр займався без потужної місцевої «криші», то сильно помиляється”, – написів він.

Він додав, що скільки б мотузці не витися….За даними слідства, державний кадастровий реєстратор відділу в м. Дніпро Головного управління Держгеокадастра в Дніпропетровській області в період з січня по листопад 2019 року протиправно виконав більше 800 реєстраційних дій по близько 500 земельних ділянок на 1,5 млрд грн. Зокрема, розслідуванням встановлено, що земельні ділянки виділялися особам, які на момент реєстрації вважалися померлими відповідно до реєстру актів цивільного стану.

Також перевіряється причетність інших посадових осіб місцевих органів влади до незаконного відчуження комунального майна”, – зазначає Михайло Апостол.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code