СКУ ВШАНОВУЄ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

14 жовтня 2022 року – Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом з українцями та друзями України в усьому світі вшановують усіх українських воїнів з нагоди Дня захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці – одного з найбільших та найважливіших в Україні християнських свят.
Традиційно з найдавніших часів саме Пресвята Богородиця вважається покровителькою українського війська, а традиція відзначення цього свята сягає корінням щонайменше ХІІ століття.

Цього року 14 жовтня ми також відзначаємо 80 років від часу заснування Української Повстанської Армії (УПА), котра у роки Другої світової війни боролась за незалежність України як проти нацистської Німеччини, так і проти Радянського Союзу. Заснована у 1942 році, УПА продовжувала збройний спротив радянській владі аж до початку 1960-х рр.

“Славетна історія Української Повстанської Армії та її боротьби за незалежність України вкотре нагадує нам про стійкість, наполегливість та хоробрість українських людей. Навіть у найтемніший час своєї історії українці були готові скоріше пожертвувати власним життям за свободу, ніж схилити голову перед окупантами та прийняти рабство”, – заявив Павло Ґрод, Президент СКУ. “Якби Путін розумів справжню історію України, то ніколи б не розпочав проти неї війни, бо українці – мужні люди, і ніколи не підкоряться росії!”

Сьогодні, коли Збройні Сили України героїчно захищають Україну та всю Європу від жахливої російської орди, відзначення Дня захисників та захисниць є особливо важливим для кожного українця. Ми вітаємо безстрашних українських захисників та вшановуємо усіх хоробрих чоловіків та жінок, які віддали свої життя за свободу та незалежність України.
“Ніколи у сучасній історії України українці не були настільки згуртованими довкола своєї країни та війська, як сьогодні. Цього дня ми вкотре закликаємо світ згуртуватись довкола України та ї мужніх захисників задля захисту демократії та наших базових цінностей у війні проти смертельного російського імперіалізму. Спільно ми нарешті покладемо край російській агресії – раз і назавжди!” додав Павло Ґрод.

СКУ закликає кожного, хто підтримує свободу та демократію, долучатися до нашої благодійної кампанії #UniteWithUkraine та надсилати свої пожертви на www.unitewithukraine.com. Зима вже близько, і СКУ, спільно зі своїми партнерами, збирає кошти на зимову амуніцію для українських захисників. Ваші щедрі пожертви допоможуть захистити захисників та захисниць України протягом зими! Слава Україні! Героям слава!

Comments are closed.