Пресвята Богородице! Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що споконвіку передаються від діда-прадіда. Свято Покрови Пресвятої Богородиці знайшло своє продовження в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

14 жовтня ми також відзначаємо 80-річчя від часу заснування Української Повстанської Армії (УПА), котра у роки Другої світової війни боролась за незалежність України як проти нацистської Німеччини, так і проти Радянського Союзу. Заснована у 1942 році, УПА продовжувала збройний спротив радянській владі аж до початку 1960-х рр.

Сьогодні Збройні сили України героїчно захищають Україну та всю Європу від жахливої російської орди. День захисників  України є особливо важливим для кожного українця. Ми вітаємо безстрашних українських воїнів та вшановуємо усіх хоробрих чоловіків та жінок, які віддали свої життя за свободу та незалежність України.

Вітаємо всіх захисників зі святом! Зичимо повної неминучої Перемоги над ворогом, повернутися живими та здоровими з бойових позицій, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, звитяжної праці задля слави рідної України!

 

Comments are closed.