Податковий університет розриває угоди з закладами освіти Білорусі!

Заклади вищої освіти України розривають угоди про співробітництво з партнерами з Білорусі. Про це зокрема повідомляється на Фейсбук сторінках Державного податкового університету,  Національного університету  “Чернігівська політехніка”, які у відкритих листах повідомляють про розрив угод із закладами освіти Білорусі! 

Зокрема у тексті відкритого звернення науково-педагогічних працівників   Державного податкового університету, що знаходиться у зруйнованому російськими військами Ірпені, сказано:

Білоруси! Ваш страх та мовчання дозволили зайти російським військам на вашу землю, розхитувати ситуацію на польсько-білоруському кордоні, лякаючи Європу, ще у 2021 році. Ви мовчали і чекали, коли звір, підгодовуючись білоруськими харчами, нападе на «братню» Україну.

Ми знаходимося всього-на-всього за 300 км від кордонів Білорусі. Ви змусили нас збільшити цю відстань на тисячі кілометрів.

Руйнування бокової стіни корпусу С

Державний податковий університет нині в евакуації. Від обстрілів Ірпеня та Приірпіння ми понесли значні матеріальні, а головне, фізичні і моральні втрати. Наші співробітники, студенти та викладачі – 700 людей – 10 днів провели в університетських укриттях під артобстрілами та бомбардуваннями.

Ми інформуємо міжнародні організації про звірів-нелюдів, які знищують щодня наші помешкання, дитсадочки, школи, університети, музеї… З території Білорусі здійснюються ракетні обстріли по Києву, містах і селах західної України.

Руйнування у корпусі С Державного податкового університету

«З вашої території війська Російської Федерації запускають ракети по Україні. З вашої території вбивають наших дітей, руйнують наші будинки”, – говорить президент України Володимир Зеленський про Білорусь.

Ми не можемо продовжувати з вами жодних стосунків, ми розриваємо угоди про співробітництво з такими ЗВО:

Білоруський державний економічний університет, Республіка Білорусь;

Інститут економіки національної академії наук, Республіка Білорусь;

Заклад освіти “Барановичський державний університет”, Республіка Білорусь.

Отямтеся, відкрийте очі, почуйте! Світ не пробачить вам злочинного мовчання!

Ліквідація наслідків бомбарбувань корпусі університету працівниками ДСНС

Центр комунікацій та промоції ДПУ

Comments are closed.