Конкурс професійних вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва запрошує

  Працює конкурсна комісія

Конкурс – унікальна за своєю концепцією подія для України.  Вперше в Конкурсі змагаються професійні вокалісти із дипломами консерваторій, але співають не лише оперу, але й естрадні пісні. Наша мета знайти універсального співака , який з однаковою вправністю співає і оперу, і естраду. Таких мало, але вони є.

Відсутній вступний внесок і будь-які фінансові вливання зі стороними учасників. Ми даємо справжнім талантам без витрат пробитися на велику сцену. Попередній “сліпий ” відбір співаків. Компетентне журі, прослухало близько сотні записів, не бачачи, хто співає і виставило оцінки за виконання. 15 кращих за спільними оцінками запрошені на фінал у Трускавець.

На Конкурс приїдуть керівники продюсерських агентств, керівники театрів, оркестрів, антрепренери. Наш Конкурс – це платформа для зустрічі талантів -співаків та їх роботодавців. Серед спеціальних призів – контракт із продюсерським агентством, організація сольного концерту та інші можливості для народження із невідомого співака справжньої зірки. У журі Конкурсу – завідувачі вокальних кафедр Київської та Львівської консерваторій, солісти європейських оперних театрів.

Голова журі – народний артист України, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посол Миру Гурбан Аббасов. Члени журі конкурсу: народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії імені П.І.Чайковського соліст Національної опери України, професор, повний кавалер ордену “За заслуги” перед Україною, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Дяченко; народна артистка України, завідуюча кафедри академічного співу Львівської Національної Музичної академії імені Миколи Лисенка, солістка Львівської Національної опери та Большого театра Людмила Божко; народна артистка України, режисер, солістка хорватської Національної опери імені Івана Зайця, місто Рієка Ольга Камінська.

Заявки на конкурс отримані зі всього світу: Австрія, Британія, Болгарія, США та інші країни. І звісно, Україна.

На конкурсі, крім вокальних змагань, буде цікава культурно-розважальна програма. Екскурсії містом, у цікаві місця Львівщини, на ферму по виробництву козячого сиру, у Карпати. Атмосферні вечері у азербайджанському та етнічному українському стилі, запалення ватри у горах. Плануються офіційні прийоми із поважними та відомими людьми. Буде проведено концерт за участю всіх конкурсантів та запрошених зірок – свято високого мистецтва та красивих суконь. У програмі також велика екскурсія по місту Трускавець, щоб показати учасникам та гостям конкурсу красу туристичного Трускавця. Також учасники візьмуть участь у Благодійній акції “Вечір добра подаруй дитині мрію”, на якому будуть зібрані кошти на лікування дитини.

На закриття Конкурсу заплановано приїзд офіційної делегації за участю Посольства Азербайджанської республіки в Україні, Міністерства Культури України, голови Асамблеї національностей України та інших офіційних осіб. Всім учасникам конкурсу, журі, організаторам, почесним гостям будуть надані подарунки від Трускавецької міської Ради, серед яких яскрава ілюстрована книга про Трускавець, путівник туристичними цікавинками міста.

Таким чином, слава про Трускавець розлетиться по всьому світу. Учасники, які займуть 1, 2 та 3 місця у конкурсних змаганнях, отримають грошову винагороду та спеціальні призи від партнерів, які допоможуть їм у творчому розвитку:  спеціальний приз від міста Трускавець – організація та проведення сольного концерту переможця на сцені Трускавецького Палацу культури.  Спеціальний приз від пролюсерського агентства ” BRAVA PRODUCTION” – контракт із учасником на продюсування.  Спеціальний приз від Департаменту культури Київської міської державної адміністрації – запрошення учасника в великі концерти, що проводяться на столичних сценах. Спеціальний приз від телекомпанії “Перший Західний телеканал” – інтерв’ю із обраним конкурсантом. А також спеціальні призи розважального характеру:  сертифікат на проведення уїкенду в горах на 2 особи від моршинського готелю “Оберіг” (м. Моршин, вул. І. Франка, 54а),  сертифікати на відпочинок у розважальгому комплексі “Султан” від Об’єднаного Конгресу Азербайджанців України в Дніпропетровській області.

Чому саме Трускавець? У світі є хороша традиція популяризувати курорти у якості культурних центрів. Це дає змогу покращити імідж країни на світовій арені та привабити додаткові інвестиції. Всім відомі такі курортно-фестивальні міста як Сопот, Канни, Карлові Вари, Юрмала. У Трускавця є великі можливості стати не лише курортною столицею України, а й міжнародним культурним центром. Завдяки проведенню таких Міжнародних конкурсів. Чому саме Муслім Магомаєв? Його ім’я – це всесвітньо-відомий бренд. Він – зірка світового масштабу. У Мусліма Магомаєва були дуже сильні творчі зв’язки з Україною. Він популяризував українську музику в усьому світі. Він був один із небагатьох митців того часу, який мав концерти на світових сценах.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code