Екологічні стратегії енергонезалежності для громад


     21 листопада 2018 року в центрі столиці України, в Українському домі пройшов перший Всеукраїнський форум «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад». Ініціатором та організатором заходу була компанія «Міжнародна екологічна безпека» у співпраці з ПП «АВІГЕЯ СТ».

Форум був спрямований на впровадження програми енергонезалежності регіонів, реалізації проектів самостійного забезпечення їх потреб у напрямку енергетики, впровадження технологій, які чинять мінімальне навантаження на навколишнє природнє середовище. Не випадково, що форум проходив 21 листопада у день Гідності та Свободи. Це як символ свободи регіонів у напрямку самоорганізації через принципи народовладдя здійснювати самоврядні кроки задля енергонезалежності громад, задля  гідного життя кожного громадянина.

Під час форуму були продемонстровані теоретичні та практичні заходи енергетичної та екологічної безпеки України, розкриті можливості розвитку регіонів у співпраці різних сфер діяльності, вибудована перспектива переходу до втілення на практиці проектів енергонезалежності регіонів.

У форумі взяли участь близько 100 осіб, серед яких: представники громад, бізнесу та інвестори. У свою чергу, серед спікерів: провідні фахівці, високопосадовці, заслужені діячі своєї справи (порядок денний форуму «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад» можна побачити за вкладенням до цієї новини).

Особлива роль у здійсненні програми форуму належить президентові компанії «Міжнародна екологічна безпека» Дмитру Павловичу Бубело за консолідацію зусиль задля згуртованості представників різних сфер діяльності як системи кластерів у напрямку енергонезалежності регіонів.

Діяльність даного форуму буде продовжена через організацію та проведення низки заходів на місцевих рівнях. Серед найближчих планів – організація форуму у Дніпрі, який дозволить ознайомити місцеві органи самоврядування з впровадженням системи енергонезалежності регіонів та перспективами розвитку регіону в даному напрямку.

Аліна Бойко

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code