Чому в Києві немає Вашингтонського проспекту? Чи хоча б вулиці?Хіба американці не заслужили нашої поваги? Адже вони першими більш-менш виразно відреагували на ті неподобства, які Путін творить на нашій землі. І зізнаємося собі щиро: хіба не з нашими заокеанськими друзями пов’язуємо ми надії на мирне і демократичне майбутнє?Так чому ж у нас досі немає вулиці,











