Гала-концерт «Діти за майбутнє України!»

оголошення   28 березня 2015р.у концертному залі Українського Дому відбудеться гала-концерт «Діти за майбутнє України».
   Захід проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України. Організатором проекту є Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та бл агодійний фонд «Велика родина». Партнерами заходу виступають: Громадське об’єднання «Рада з екологічної безпеки», Громадська ініціатива КримSOS, ФК «Маестро»…

  оголошення 28 березня 2015р.у концертному залі Українського Дому відбудеться гала-концерт «Діти за майбутнє України».
    Захід проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України. Організатором проекту є Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та бл агодійний фонд «Велика родина». Партнерами заходу виступають: Громадське об’єднання «Рада з екологічної безпеки», Громадська ініціатива КримSOS, ФК «Маестро».
   В проекті візьмуть участь 50 талановитих дітей зі Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва, Луганська, Донецька, Житомира, Луцька, Рівного, Тернополя, та інших міст та регіонів України, які вийдуть на велику сцену щоб об’єднати національні інтереси та вшанувати українські традиції. Діти-учасники представляють різні соціальні категорії населення: діти-переселенці із зони АТО, що мешкають в Київській області, діти із регіонів західної України, що є вихованцями модельних, театральних, хореографічних та вокальних шкіл, таких як «Viva Models», «Indigo», «Art models» та «Веселка».
    Учасники фестивалю на сцені читатимуть вірші видатних українських поетів – Володимира Сосюри, Лесі Українки та Тараса Шевченко, співатимуть українські пісні – «Одна калина», «Сорочка», «Молитва за Україну», танцюватимуть традиційні українські танці, виконуватимуть хореографічні патріотич ні постановки від Віталія Загоруйка – хореографа-постановника «Танці із Зірками», телеканалу «СТБ», висловлюватимуть свої побажання країні, а також дефілюватимуть в вишиванках від українських виробників – Оксани Полонець, бутіка українського одягу «Етнодім», та бренду «Міс ДМ».
    Для того, щоб показати та ще раз нагадати українському народові про його тал ановитість та обдарованість, про безмежну творчу натуру та нескінченне джерело творчих думок українських митців, фестиваль буде супроводжуватись різноманітними виставками майстрів народної творчості. Зокрема в холі Українського дому відбудеться виставка присвячена Тарасу Шевченко. Також свої надихаючи роботи продемонструє український художник Віктор Неделку-Зусман, який працює в таких напрямках, як імпресіонізм, портрет техніка акрил, сучасний арт і мастихін.
    У підтримку проекту «Діти за майбутнє України» виступатимуть відомі музиканти, оперні співаки, артисти та зірки української естради. Зокрема талановита скрипачка Майа Онищук, співачка Міла Нітіч, оперна співачка та заслужена артистка України – Наталія Шелепницька, учасники проектів «Голос України», «Х-фактор», «Україна має талант» «Фабрика зірок» – Наталія Валевська, Мішель, Вадим Олійник, Ігор Грохоцкій, Брати Борисенко, Соломіна, Микита Ломакін, Діма Сисоєв, Владислав Курасов, Сергій Сисуєв, Светлана Винник, Лавіка. Ведучі вечора: Габріелла Массанга та Олександр Удра.
    Також потрібно зауважити, що гостями заходу будуть діти-переселенці із батьками – мешканці місць компактного проживання, а саме «Метро» Летки, в с. Коцюбинське, «Джерело», «Пуща водиця» та «Ковчег», які також приєднаються до національної ідеї заходу.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code