28 листопада 2014 року відбулася презентація інтерактивного виставкового проекту ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану, що триватиме до 26 січня 2015-го. Минув рік із часу доленосних для України подій, що отримали назву Євромайдан або Революція Гідності – подій, що якісно змінили наше суспільство.
Читати ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану
АННА МАЛЯР, кандидат юридичних наук, експерт-кримінолог
Українська мова є символом української державності – так вважають 70 % наших громадян. Так вважали й ті, хто нашу мову століттями знищував. Якби українська мова не була фактором нашого націотворення та державних устремлінь, не було б тих 58 хвиль заборони її до вжитку, починаючи з 1622 року
Читати Українська мова, як фактор безпеки
28 листопада 2014 року о 16.00 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкриється виставка «КВАДРА міні-метал. Ювелірне мистецтво – міні-емалі». Ідейним натхненником та ініціатором проведення виставки є відомий київський ювелір та емальєр, член Національної спілки художників України, учасник міжнародних симпозіумів та виставок Віталій Хоменко…
Читати У Києві відбудеться виставка ювелірного мистецтва
25 листопада у Національній спілці журналістів України презентували книжку публіцистики та аналітики «Рік бика» заслуженого журналіста України Аркадія Музичука. Подія, що відбулася, надзвичайно важлива та суспільно значима.«Маємо «Майдан Аркадія Музичука», маємо ту потужну журналістику, яку він являє читачам не одне десятиліття, – пише у передмові лауреат Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Володимир Біленко…
Читати Майдан Аркадія Музичука
28 листопада о 19.00 на сцені Національної оперети України – свято симфонічної та вокальної музики у виконанні симфонічного оркестру, хору та провідних солістів театру. Назва концерту говорить сама за себе: для музичних гурманів звучатимуть симфонічні твори всесвітньовідомих авторів різних епох, стилів та жанрів. Серед калейдоскопу музичних творів митці театру обов’язково віднайдуть ту неповторну
Читати Симфонічний концерт «Від Баха до Оффенбаха»
«Борозна у чужому полі» – так називається новий роман письменника з Волині, історичного романіста Івана Корсака про легендарну родину братів Тимошенків. Книжка побачила світ у видавництві «Ярославів Вал»…
Детальніше…
Читати «Волю України виборювали не тільки шаблями…»
«Борозна у чужому полі» – так називається новий роман письменника з Волині, історичного романіста Івана Корсака про легендарну родину братів Тимошенків. Книжка побачила світ у видавництві «Ярославів Вал»…
Читати «Волю України виборювали не тільки шаблями…»
Попри поважний вік ця жінка не перестає боротися з байдужістю та недбальством, яке процвітає у владних кабінетах, палким і гострим словом. Щодня Ірина Бондарук із Ірпеня занотовує свої роздуми та спогади, як сама каже, пережитому вслід – прийдешньому навстріч. Аби головного не оминути, аби зробити висновки…
Читати Спогади чи паралелі?
Ми бачимо величезні й розкішні палаци колишніх державних правителів… А десь недалеко, за високими парканами – сучасні маєтки сильних світу сього…Бажання підкреслити свій статус з допомогою архітектурних споруд існувало у людей завжди. Це сталий показник, що відображає заможність та впливовість. Врешті-решт, за виглядом маєтка можна визначити наявність чи відсутність художнього смаку його господаря.
Читати «Гра престолів» по-українськи
Після літнього відпочинку у Миргороді, вирішила поділитися своїми враженнями з читачами «Оксамиту». Миргород – всесвітньо відомий курорт, зауважите ви. Про нього написано й сказано багато. Це оспівана у літературних шедеврах Миколою Гоголем, вимальована майстром пензля Володимиром Боровиковським, батьківщина, це магнетизм Сорочинського ярмарку, палка любов до рідного краю прозаїка та драматурга Панаса Мирного… Я
Читати Музей – як мотівація до дії
|
|