В очікуванні «Вечора вальсу»

В ОЧІКУВАННІ ДОВГООЧІКУВАНОГО!

Якщо ви хочете кинути виклик осінній меланхолії, мерщій читайте афішу Національної оперети України і … дійте!

19 листопада 2021 року у Київському національному академічному театрі оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) відбудеться концерт «Вечір вальсу» – прем’єра 87-го театрального сезону.

Національна оперета України запрошує провести незабутній вечір у ритмі вальсу! Запаморочливі мелодії, створені королями вальсу Й. Штраусом, Ф. Легаром, П. Чайковським дозволять відчути себе частиною вишуканої публіки світських балів XIX ст. А сучасні мелодії Е. Хопкінса, Є. Доги, І. Шамо з перших нот нагадають кадри з відомих та улюблених кінострічок.

Багатогранна стилістика вальсу зачарує своєю вишуканістю та романтичністю, плавністю та легкістю! Танцювальна стихія захопить кожного і дасть можливість по-новому глянути на всесвітньовідомі твори та відкрити для себе нові шедеври!

Коронавірусна криза неабияк вплинула на сферу культури. Продаж квитків на пів зали, фінансування за залишковим принципом дестабілізувало роботу театру. Тому підтримка культури прогресивним бізнесом у скрутні часи набула особливої актуальності.

Цього вечора під час пресконференції відбудеться важлива подія для театру і його прихильників – підписання меморандуму про співпрацю з юридичною фірмою INTEGRITES.

Для юридичної фірми INTEGRITES підтримка мистецтва і креативної індустрії стала новим напрямом корпоративної соціальної відповідальності.

Упродовж наступного 2022 року INTEGRITES сприятиме розвитку творчого середовища Національної оперети України. Підписання Меморандуму про співпрацю відбудеться саме 19-го листопада.

P.S. Національна оперета України дотримується усіх санітарно-епідемічних правил та нормативів, передбачених Урядом та рішеннями відповідних державних комісій, тому приймає глядачів за наявності одного з наступних документів:

  • «зелений» COVID-сертифікат;
  • негативний ПЛР-тест на COVID-19;
  • експрес-тест на визначення антигену (термін дії 72 години);
  • довідка про одужання від сімейного лікаря.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code