Закордонні українці можуть поступити на «бюджет» до українських державних вишів

Оголошено прийом документів закордонних українців у 2021 році для навчання в державних закладах вищої освіти, що належать до сфери управління МОН.

Міністерство освіти і науки на своєму офіційному сайті повідомило, що на «бюджет» до українських державних вишів можуть поступити й закордонні українці. Уже оголошено прийом документів, який триватиме до 1 березня 2021 року.

МОН повідомляє, що бюджетні місця на навчання надаються закордонним українцям, які проживають за межами України і статус яких підтверджено відповідним посвідченням. Навчатися вони можуть за ступенями бакалавр, магістр, якщо певний ступінь вищої освіти в Україні закордонний українець здобуває вперше. Тут ідеться про денну форму навчання за акредитованими освітніми програмами.

«Кандидати мають володіти українською мовою, навичками та знаннями відповідного освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, що дає право на продовження навчання за освітньою програмою відповідного ступеня вищої освіти та посвідченням закордонного українця», йдеться у повідомленні.

Докладніше про умови та перелік документів можна дізнатися за посиланням. Також МОН опублікував контакт для додаткових запитань: тел. +38(044) 481-32-79 – Світлана Погукаєва, головний спеціаліст Головного управління міжнародного співробітництва МОН.

Довідково: Посвідчення закордонного українця є документом, що засвідчує цей статус, але не замінює паспорт. Посвідчення закордонного українця видається на 10 років з подальшою його перереєстрацією.

Детальну інформацію щодо процедури отримання статусу закордонного українця можна знайти на сайті Міністерства закордонних справ України, у розділі «Отримання статусу закордонного українця».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code