Бойовики продовжують блокувати 5 із 7 дорожніх коридорів на лінії розмежування

Фото: пресцентр ООС

Бойовики ОРДЛО і надалі підтримують роботу лише двох із семи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування.

Про це йдеться у звіті пресцентру штабу Об’єднаних сил за тиждень, оприлюдненому в суботу, 16 січня.

“Російські збройні формування залишають заблокованими дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка». Фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» – щоденно, та «Новотроїцьке» – двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором”, – сказано в повідомленні.

Протягом тижня військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на КПВВ “Станиця Луганська” до тимчасово окупованого Луганська – 2615 осіб, на контрольовану територію – 2730 осіб.

Через КПВВ “Новотроїцьке” 119 громадян та 16 транспортних засобів прослідували в бік тимчасово окупованої Донеччини, 63 особи та 12 транспортних засобів перетнули лінію розмежування у напрямку контрольованої території.

Крім того, окупанти не допустили на тимчасово окуповану територію України п’яти громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонні наряди ДПСУ виявили громадян, які слідували на контрольовану територію по документах з ознаками часткової підробки. У цих трьох випадках прикордонники спрямовували до Нацполіції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

“Додатково інформуємо, що за наказом Командувача об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджені на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін. Так, під час слідування з тимчасово окупованої території України проводитиметься температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.
Також для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома» або обсервації. А іноземцям при перетині лінії розмежування необхідно мати поліс страхування”, – нагадали в штабі ООС.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code