У США знесли ресторан, що був  розташований поруч з місцем вбивства чорношкірого

Фото: Fos  5

У США знесли ресторан, що був  розташований поруч з місцем вбивства чорношкірого громадянина.

Ресторан швидкого харчування в Атланті (штат Джорджія), розташований поруч з місцем вбивства чорношкірого Рейшарда Брукса, знесли. Про це повідомив телеканал Fox 5.

Офіційні причини знесення ресторану американської мережі швидкого харчування Wendy’s не пояснюються.

Однак телеканал звернув увагу на те, що після загибелі Брукса це місце стало точкою збору безлічі протестуючих. Будівля була розписано гаслами на підтримку боротьби з расизмом, у тому числі – руху Black Lives Matter ( «Життя чорношкірих мають значення»).

При цьому ситуація загострилася після того, як 4 липня біля крамниці навпроти смертельно поранили 8-річну дівчинку Секор Тернер (Secoriea Turner). Відомо, що Тернер була смертельно поранена в машині, коли водій автомобіля намагався припаркуватися – стрілянину відкрили якісь люди через конфлікт із ним. Мер міста Кейша Ленс Боттомс закликала протестуючих проти жорстоких дій поліції «забиратися» з цього району, звинувативши їх у вбивстві дитини.

Афроамериканець Рейшард Брукс був убитий поліцейським у червні. Чорношкірий громадянин заснув в автомобілі, який стояв на проїзді і заважав іншим. Поліцейські спробували його затримати, але він чинив опір і відібрав у них електрошокер. В ході конфлікту правоохоронець вистрілив у чоловіка, після чого того госпіталізували. Однак лікарям врятувати Брукса не вдалося. Пізніше з’ясувалося, що він знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Після смерті Брукса в Атланті почалися протести. Демонстранти вимагають від влади припинити надмірне застосування сили поліцейськими, а також забезпечити дотримання прав афроамериканців.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code