Світовий Конґрес Українців зібрав 25 мільйонів доларів для захисників України через Unite With Ukraine

Світовий Конґрес Українців (СКУ) зібрав майже 25 мільйонів доларів для захисників України, зокрема територіальної оборони.

Кошти зібрані у рамках ініціативи Unite With Ukraine. Про це заявив Президент СКУ Павло Ґрод в ефірі ICTV під час спільного телемарафону провідних українських телеканалів «Ми сильні разом».

«Як громадянське суспільство ми можемо підтримати захисників територіальної оборони. Тому збираємо кошти в усьому світі, щоб закуповувати необхідні засоби для українських захисників та волонтерів, які сміливо і патріотично підтримують та захищають Україну. Це –  каски, бронежилети, тепловізори, медичні аптечки. Зібравши кошти ми одразу тисячі придбаних одиниць надсилаємо до України», – сказав Павло Ґрод.

За його словами, СКУ має намір придбати щонайменше уп’ятеро більше, ніж є наразі. «Українці, які захищають Україну, дають наснагу усім іншим країнам. Ми всі готові допомогти», додав Президент СКУ.

#UniteWithUkraine – це глобальний проєкт зі збору коштів, спрямований на забезпечення борців за Україну засобами захисту та їхніх медичних потреб. Долучитися до проєкту та скласти пожертву на допомогу українським захисникам можна за посиланням: www.unitewithukraine.com.

Comments are closed.