Премії HR-бренд Україна 2019

Редакцію «Оксамиту» протягом декількох років пов’язує успішна співпраця з компанією hh.ua | grc. У четвер, 12 грудня, у Mercure Kyiv Congress (Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6) відбулася прес-конференція, присвячена головній події HR-галузі – IX кейс-конференції та церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна 2019: Інновації, тренди та кращі рішення роботодавців. Організатор заходу – hh.ua | grc. Ми відвідали подію і маємо яскраві позитивні враження від настрою, що панував в аудиторії роботодавців.

Кейс-конференція ставила за мету познайомити спільноту з дієвими проектами та компаніями, які досягли найбільших успіхів у цьому контексті, та дати орієнтири для розвитку HR-спеціалістам і ці наміри досягнуті.

Ведуча заходу Юлія Дрожжина, спеціаліст експертно-аналітичного центру  hh.ua | grc  запропонувала учасникам  поспілкуватися про таке:

З якими викликами стикаються сучасні роботодавці та які прогнози роблять на 2020 рік;

Як трансформується корпоративна культура для досягнення бізнес-цілей та реалізації стратегії бізнесу;

Яких змін потребує бізнес, щоб залучити молодь у свої компанії та допомогти їй реалізувати свій потенціал в Україні;

Як можна популяризувати професій та галузі (медичну та робітничу зокрема);

Чому гуманізація – один з  головних трендів бізнесу загалом та HR-сфери зокрема? Чому та як роботодавців піклуються про здоров’я співробітників.

У результаті вийшла жива конструктивна розмова, обмін думками і баченнями щодо запропонованих питань.

У компанії зокрема зазначають, що у найближчому майбутньому всі бізнес-процеси загалом та HR-сферу зокрема об’єднає гуманізація. Саме тому вже зараз компанії ставлять у пріоритет побудову довгострокових відносин зі співробітниками, їхнє безперервне навчання та індивідуальний підхід, який враховуватиме прагнення та мотивацію кожного.

Про Премію HR-бренд Україна

Премія HR-бренд – це унікальний конкурс HR-кейсів, який покликаний виявити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з’являються в цій сфері; дати можливість детально вивчити інструменти, які компанії-лідери використовували протягом останнього року.

Була заснована в 2011 році hh.ua | grc. Премія присуджується в 4 номінаціях: “Столиця”, “Регіон”, “Україна” і “Світ”, і за всі конкурсні роки на участь в ній було подано більше 300 проектів. За час свого існування Премія HR-бренд стала фактично екосистемою, яка об’єднує HR-директорів провідних компаній, відомих HR- та бізнес-експертів, лідерів думок та надихає реалізувати потенціал, сміливо рухатися вперед і досягати успіху.

Претендентом на отримання Премія HR-бренд може стати без винятку будь-яка компанія: прийом заявок від претендентів базується на принципі самовисування. Переможців визначає суддівська колегія, яка формується з визнаних експертів у галузях HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів. Журі конкурсу складається з 10 осіб, і його склад змінюється щорічно.

Серед номінантів 2019 року (в алфавітному порядку): 4Service Ukraine, Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova, Danone, DataArt, DEVELOR UKRAINE, Domino’s Pizza Ukraine, EPAM Ukraine, GlobalLogic Ukraine, Innovecs, JYSK, lifecell, moneyveo, Nexia DK, Pepsico, Roche Ukraine, Samsung R&D Institute Ukraine, SAYENKO KHARENKO NewLaw, SkyUp Airlines, Smart Solutions, SoftServe, Inc., StarLightMedia, Syngenta, Ubisoft, Агропромхолдинг «АСТАРТА-КИЇВ». Ашан Рітейл Україна, БАКАРДІ-МАРТІНІ ЮКРЕЙН, ВОЛЯ, ГК «АЛЛО», Група Компаній «ЛІГА», Датагруп, Джонсон і Джонсон Україна, Інтерпайп, ІТ-Інтегратор, КРЕДОБАНК, Маріупольська міська рада, Національни банк України, ПриватБанк, Укренерго, Укрзалізниця.

Таке різноманіття галузей та форм власності серед номінантів доводить: робота з брендом роботодавця стає стратегічним завданням бізнесу, незалежно від капіталу, розміру компанії та інвестицій.

Журі та оргкомітет:

Лариса Онипко – Керівниця Премії HR-бренд Україна hh.ua | grc

Михайло Колісник, Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS), Голова Журі Премії HR- бренд Україна

Ірина Басенко, PwC Human Capital Leader Ukraine PwC

Наталя Голубнича, Партнерка компанії Mira Top Recruiting

Тетяна Гончар, Директорка з персоналу та організаційного розвитку Смарт-Холдингу​

Андрій Кривокоритов, СЕО групи компаній «Брейн Сорс Інтернешнл»

Тетяна Петрук, Директорка з персоналу з персоналу Укртелеком

Номінанти та партнери:

Вадим Бойченко, голова міської ради м. Маріуполь (проект «Утримання молоді в Донецькому регіоні»);

Харченко Лариса, головний лікар-офтальмолог мережі Люксоптика  (Розвиток нової професії оптометрист в Україні);

Представники компанії ІТ-Інтегратор (проект «Healthy Balanced Office)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code