У Податковому провели перший онлайн-форум з фінансової грамотності «Open Finance Time»

У Податковому провели перший онлайн-форум з фінансової грамотності «Open Finance Time»

Сьогодні у Державному податковому університеті пройшов онлайн-форум з фінансової грамотності «Open Finance Time», який спрямований популяризувати фінансову грамотність серед освітян та учнівської молоді. Захід пройшов за підтримки Київської обласної державної адміністрації, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Головним посилом Форуму є популяризація фінансової грамотності в закладах загальної середньої освіти, розширення фінансових знань і практичних умінь, а також надання можливості проходження загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність за методикою соціально-економічного симулятора «Життєвий капітал» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Зазначимо, що захід проводився в рамках Національного проєкту з фінансової грамотності в Україні «Open Finance Time».

Дуже символічно, що проведення заходу співпало з Днем єднання, покликаним показати, що саме в єдності сила нашої держави, адже однією з ключових безпек країни є фінансова безпека. Форум зібрав освітян з усієї країни, зареєстровано понад 300 учасників, а це є свідченням того, що Україна згуртована в  усіх сферах.

Розпочала захід в.о. ректора Податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська, яка наголосила, що фінансова грамотність та підприємливість сьогодні в тренді. «Сучасне життя вимагає від кожного члена суспільства, починаючи від школяра, студента, молодої людини до людини похилого віку, ефективної економічної поведінки, раціонального мислення, розумного поводження з грошима. Тому важливо йти в ногу з часом та використовувати нові методи управління та новітні технології викладання навчального матеріалу, оновлювати знання, підвищувати свою кваліфікацію з  фінансової грамотності», – наголосила Валентина Унинець-Ходаківська.

Також в.о. ректора зазначила, що у Податковому університеті, як профільному закладі вищої освіти Міністерства фінансів України, особлива увага приділяється опануванню фінансової сфери та підвищенню фінансової грамотності, як викладачів, так і здобувачів.

Валентина Унинець-Ходаківська переконана, що час відкритих фінансів настав! Прийшов час для нових знань, унікальних інструментів у навчанні, які нададуть нові можливості для фінансової стійкості.

Під час заходу вдалося об’єднати найпрогресивніші ідеї розвитку фінансової грамотності серед молоді, обговорити актуальні питання фінансових технологій в освітньому процесі та інноваційні методи викладання фінансової грамотності.

У рамках роботи Форуму виступили спікери: заступник директора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик; доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри фінансових ринків та технологій Юлія Коваленко; кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та консалтингу Державного податкового університету Борис Занько; журналіст газети «Дзеркало тижня» Юлія Самаєва; доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри кримінальної юстиції Державного податкового університету Галина Дідківська; амбасадор  фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, спікер Національного проєкту з фінансової грамотності, президент ГО ДК «Партнер» Сергій Івагло; директор департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації. Жанна Осипенко. Про загальний короткостроковий сертифікатний курс підвищення кваліфікації для освітян «Фінансова грамотність за методикою соціально-економічного симулятора «Життєвий капітал» розповіла заслужений економіст України, доктор філософії в галузі психології, амбасадор з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Зирянова.

По завершенню  онлайн-форуму з фінансової грамотності «Open Finance Time» всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Матеріал підготувала Яна Котенко

Comments are closed.