Питання про створення трибуналу щодо MH17 винесуть на Генасамблею ООН – Парубій

Перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій заявляє, що питання створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи літака “Малазійських авіаліній” буде перенесене на Генасамблею ООН.
Про це він сказав в ефірі 5 каналу у четвер ввечері.
“Звичайно немає сумнівів, що дане питання буде перенесене на Генасамблею ООН, де вже не бути мати Росія права вето. Де вже можна буде 2/3 голосів приймати рішення. І у мене майже немає сумнівів, що це рішення буде ухвалене на Генасамблеї”, – сказав Парубій.
“Це (провальне голосування за створення трибуналу, яке відбулося 29 липня) також знову дає підстави говорити про виключення Росії з Радбезу ООН”, – додав він.
Як відомо, Росія 29 липня на засіданні Ради безпеки ООН застосувала вето до резолюції про створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи літака “Малазійських авіаліній” над територією України 17 липня 2014 року і загибелі 298 осіб.

Українська правда

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code