На хабарі зловили кандидата на посаду детектива Антикорупційного бюро

Правоохоронці викрили офіцера головного управління СБУ в Києві та Київській області в отриманні неправомірної вигоди у вигляді комп’ютерної техніки вартістю понад 40,000 грн.
Про це йдеться на сайті заступника Генпрокурора Анатолія Матіоса.
Згідно з інформацією, офіцер отримав неправомірну винагороду за сприяння у подальшій підприємницькій діяльності через вирішення проблемних питань з правоохоронними органами.
Під час обшуку в помешканні зазначеного працівника СБУ правоохоронці вилучили майно, отримане як неправомірна вигода.
Наразі до Печерського районного суду Києва подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідство установило, що особа, яка отримала хабар, є кандидатом на посаду детектива в Національне антикорупційне бюро України та вже пройшла другий етап конкурсного відбору.
Офіцерові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Українська правда

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code