Лукашенко наказав силовикам не допустити акцій по створенню «живого ланцюга»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав силовим відомствам не допустити акцій по створенню «живого ланцюга» з «небайдужих» від Києва до Вільнюса. Про це повідомляє агентство «БелТА».

«Доручаю Міністерству оборони, МВС і КДБ, а також генеральному прокурору здійснити оцінку, категорично не допустити подібних дій», – розпорядився Лукашенко в ході наради в Центрі стратегічного управління Міноборони країни, додавши, що сам уже проходив подібне після розпаду СРСР.

Він розповів, що тоді була здійснена спроба створення так званого Балто-Чорноморського регіону – санітарної зони, до якої б увійшли балтійські держави, Білорусь і Україна з метою відокремлення Росії від Заходу. «Ми не хочемо бути відхожих місцем і когось санітарити, бути санітарним кордоном. І ми розуміємо, до чого це може привести », – додав Лукашенко.

Раніше Олександр Лукашенко на нараді в Центрі стратегічного управління Міноборони країни заявив, що його єдиною метою є збереження незалежної держави.

Увечері 9 серпня по всій Білорусії спалахнули акції протесту через невдоволення жителів підсумками виборів президента. У центрі Мінська почалися зіткнення з ОМОНом. Мітинги придушували з використанням сльозогінного газу, світлошумових гранат, димових шашок.

За даними ЦВК, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,1 відсотка виборців, за опозиційного кандидата Світлану Тіхановську – 10,1 відсотка. Вона заявила, що не визнає ці результати.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code