Фотограф Ростислав Ріпка зафіксував фрагменти створення мюзиклу «Чикаго»

11 червня в Арт-фоє Національної оперети України відбулося відкриття виставки відомого українського фотографа Ростислава Ріпки, який зафіксував фрагменти підготовки та створення мюзиклу «Чикаго».
Ростислава Ріпку називають «зірковим» фотографом, адже на його рахунку співпраця із численними зірками українського шоу-бізнесу.
У 2021 році він презентував перший в Україні артбук у легендарному французькому стилі Аркур «Harcourt. Натхнення».

Генеральний директор-художній керівник театру Богдан Струтинський:
 «Прем’єра мюзиклу «Чикаго» в Україні – це, справді, можливість доторкнутися до прекрасного. Ти відчуваєш причетність до легендарних речей. Водночас, це був виклик для всієї творчої команди і для нас це величезна культурна подія, до якої ми йшли понад п’ять років.
Однозначно, цей фотопроєкт залишить слід в історії українського «Чикаго». І тепер, після перегляду мюзиклу, глядачі можуть подивитися фотороботи з улюбленими акторами».
Фотограф Ростислав Ріпка:
 «Мюзикл – це для мене натхнення! Це жанр, який надихає жити, творити, надає сил. А сам стиль мюзиклу Чикаго перекликається з моїм улюбленим стилем у фото – Аркур, де у чорно-білій історії увага акцентується саме на персонажі, його емоції, його внутрішньому світі.
Дякую Богдану Струтинському за те, що він відгукнувся на цю пропозицію і ми зробили чудову фотороботу за мотивами мюзиклу «Чикаго» з акторами театру оперети. Вважаю, що у нас вийшов справжній Jazz!»
Виставка працюватиме до
30 вересня 2024 року
на 2-му поверсі в
Арт-фоє Національної оперети України.

Comments are closed.