Через деякий час на полі бою будуть зміни на нашу користь – Олексій Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков зустрівся з представниками Наглядової ради міжнародної незалежної організації «Ялтинська Європейська Стратегія» (YES), під час якої було обговорено питання безпекової ситуації та міжнародної підтримки України.

Через деякий час на полі бою будуть зміни на нашу користь, вважає Олексій Резніков.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Олексій Резніков подякував главі делегації YES й Президенту Польщі (1995-2005 р.) пану Олександру Кваснєвському та іншим високопоставленим дипломатам.

«Вдячний народам Естонії, Швеції, Польщі та Німеччини за військову допомогу нашим Збройним Силам. Ваша підтримка дуже важлива, а надана зброя – ефективно використовується на передовій!» – зауважив він.

Також глава оборонного відомства зазначив, що Україна сподівається отримати чергове озброєння від західних друзів, зокрема, більшу кількість сучасної 155-мм артилерії, безпілотних літальних апаратів для виявлення ворожих об’єктів та засобів РЕБ.

«Нам потрібно більше зброї, щоб зупинити росію й захистити Україну і Європу від країни-терориста», – наголосив Міністр оборони України.

За його словами, зараз армія рф активно будує фортифікаційні споруди, укріплює оборону, бо боїться наступу ЗСУ.

«Ми на своїй землі. І ми будемо її звільняти. Через деякий час будуть зміни на полі бою на нашу користь. Так, рф використовує дорогу зброю, щоб знищити Україну, але її кількість з кожним днем зменшується. Наші військові воюють розумно і грамотно. Маємо стабілізувати обстановку на полі бою та вигнати російську армію з української землі», – наголосив Олексій Резніков.

 

Comments are closed.