2 роки запуску Українського Фонду Стартапів – USF ANNUAL MEETING

Заходи з нагоди відзначення другої річниці запуску Українського Фонду Стартапів – USF ANNUAL MEETING 2021 пройшли у UNIT.City – першому інноваційному парку в Україні, одному із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі.

Український Фонд Стартапів підтримує стартапи у всіх галузях. Найбільша кількість команд-заявників працюють у сфері Lifestyie (Спосіб життя), штучний інтелект, Big Data.  Серед переможців стартапи  з індустрій Агротехнологій, Штучного інтелекту, Охорони здоров’я.

Програма заходів, яку підготувала молода команда на чолі з керівником Фонду Павлом Карташовим, вразила відмінною організацією.

Перша панель програми – урочиста. Привітати іменинників зі святом завітав міністр фінансів України Сергій Марченко. У вітальному спітчі міністр зазначив, що створений за ініціативи уряду України УФС за два роки діяльності став потужним ангельським інвестором. За цей короткий термін фондом профінансовано 229 стартапів, надано грантів на суму 164 млн грн.

У режимі онлайн власників стартапів привітав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, який високо оцінив створення в Україні інноваційного IT-кластеру, що дає поштовх для розвитку всієї індустрії. Історії українських IT-компаній надихають людей по всьому світу і доводять своїм прикладом – в Україні можна досягти успіху. Міністр повідомив, що з наступного року започатковується глобальна реформа в IT-освіті. Михайло Федоров побажав українським стартапам успіхів, командам «горіти своїми ідеями».

Протягом урочистої панелі на адресу іменинників прозвучало ще багато побажань, щирих вітань та слів подяки.

 

Засновники успішних стартапів

Друга панель пройшла за участі засновників успішних стартапів, які вже змінюють світ. Це анонсована презентація книжки «20 українських стартапів. Історія успіху» Українського фонду стартапів, у якій взяли участь герої, які наче зійшли зі сторінок і відверто та щиро розповідали про те, як і де вони шукали ідеї для своїх проєктів, як формували команди та запускали  успішні стартапи, як авторам прийшла ідея написання книги, які виклики та проблеми виникали в процесі її написання. Присутні мали змогу почути історію кожного героя книжки, мотивацію інвестора, що профінансував видання тощо.

Цікавим був виступ Яна Пітера де Йонга – генерального директора “Microsoft Україна”. При створенні документів ми щодня користуємося  потужними інструментами програмного комплексу Microsoft, які допомагають працювати, навчатися, залишатися на зв’язку та робити ще багато потрібних, часом незамінних, речей.  Керівник “Microsoft” в Україні презентував нові продукти компанії.

Учасники заходу стали свідками встановлення та фіксації Національного рекорду України – безперервного пітчингу стартапів у форматі офлайн та онлайн. Всього було представлено 111 стартапів: по півтори хвилини на стартап. Проєкти різні за напрямами, складністю, оригінальністю, але всі важливі, класні і потрібні.

Довідково: UNIT.City – точка входу в Україну для інвесторів, партнерів та нових технологій з усього світу, місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій.

Співпрацюючи з перспективними стартапами, тут створюється інноваційне середовище, де найкращі ідеї про комфорт та функціональність втілюються у життя.

Архітектурну концепцію UNIT.City розроблено польською компанією Wojciechowski Architekci спільно з нідерландським ландшафтним архітектором Хірокі Мацуурою. В її основу покладено ідею створення міського простору, продуктивного та приємного водночас.

#Оксамит#журнал #USF ANNUAL MEETING 2021 #2роки

Comments are closed.