Юлія Тимошенко: Викорінимо схеми «Нафтогазу» – зупинимо пограбування людей та країни

Юлія Тимошенко: Викорінимо схеми «Нафтогазу» – зупинимо пограбування людей та країни

Припинення корупції в НАК «Нафтогаз» дозволить бюджету отримати кошти для підтримки малозабезпечених родин, для виплат пенсій, зарплат медикам та вчителям і допоможе країні уникнути міжнародних запозичень.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«За даними організації UNICEF, в Україні різко збільшився рівень бідності, особливо зросла дитяча бідність. Це виходить за всі межі норм та правил. Крім того, більшість медиків, які працювали з COVID, не отримали обіцяну надбавку у 300%. Пенсіонери, яким обіцяли по тисячі гривень, не отримали цю доплату, не проведена індексація та осучаснення пенсій. Усе це пов’язано з тим, що в державі немає грошей. Вже багато місяців підряд ми недоотримуємо від 25% до 30% доходів щомісяця. Бюджет валиться, і навіть тих 120 мільярдів, на які  був секвестрований бюджет, не вистачає», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, наповнити бюджет, уникнувши міжнародних запозичень, можливо.

«Наша команда в Тимчасовій слідчій комісії розслідувала деякі цифри НАК «Нафтогаз». 72 мільярди гривень не доплачено «Нафтогазом» у бюджет, і ці гроші частково є на їхньому рахунку. Одна дія – і ми можемо отримати в бюджет рівно стільки, скільки нам обіцяє МВФ. Але для цього треба, щоб вісім депутатів від «Слуги народу» в ТСК проголосували за розслідування корупції в «Нафтогазі», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії закликала представників монобільшості не блокувати розгляд питання корупції НАК «Нафтогаз» на Тимчасовій слідчій комісії.

«Я звертаюся до фракції «Слуга народу», дайте директиву вашим депутатам, які входять у ТСК, не саботувати, не блокувати питання розслідування корупції НАК «Нафтогаз», а проголосувати за це і заплатити в бюджет 72 мільярди – заплатити лікарям, пенсіонерам, дітям, усім, кому потрібно. Одна дія – 72 мільярди в бюджет, і не треба позик МВФ. Зробіть це, і ви підтвердите, що епоха корупції завершена», – закликала Юлія Тимошенко.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code