Яценюк заявляє про необхідність України повністю забезпечувати свої потреби газом власного видобутку до 2026

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявляє, що Україна має повністю забезпечувати свої потреби в природному газі газом власного видобутку до кінця 2025 року.
Про це він заявив в ефірі українських телеканалів.
“У нас є з вами спільне завдання – через 10 років Україна має повністю, на 100%, забезпечувати власні потреби в природному газі з нашого українського газу”, – сказав прем’єр.
Яценюк зазначив, що в опалювальний сезон Україна споживає близько 21 млрд куб м для забезпечення потреб населення, а всього добуває лише 19 млрд куб м.
З його слів, 12 млрд куб м газу добувається державною компанією і прямо йде населенню, а інша частина власного газу України добувається приватними компаніями, які продають його за ринковою ціною.
Також прем’єр додав, що Україна має перейти до ринкової ціни газу й одночасно збільшувати видобуток власного газу.
Як повідомляло агентство, Україна розраховує збільшити видобуток природного газу до 27-29 млрд куб. м на рік до 2020 року.
Україна, відповідно до проекту прогнозного балансу природного газу на 2015 рік, розраховує, що цього року власний видобуток газу становитиме 19 млрд куб. м газу, а надходження з імпорту – 25,9 млрд куб. м.

Українські Новини

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code