Відкритий Всеукраїнський Конкурс на Народний Проект «ВЕЛИЧ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

images

ВИЩА РАДА

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

“ НАРОДНІ ЗБОРИ УКРАЇНИ”

КОМІТЕТ

“ГРОМАДЯНСЬКА ВИМОГА”

“НАРОДНІ ЗБОРИ УКРАЇНИ”

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ”

УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ “СПАС – 23”

ОГОЛОШУЄ

ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА НАРОДНИЙ ПРОЕКТ

“ВЕЛИЧ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ”

ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ

ВСЕНАРОДНОГО ВІЧЕ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Київ, 28 березня 2018 року

Всеукраїнський Конкурс на Народний Проект підтримали:

– Моральний Авторитет Український Нації, Герой України, Лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка в галузі літератури Левко Григорович Лук’яненко;

– Національна Академія Мистецтв України;

– Національна спілка художників України;

– Українська Академія наук;

– «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій «СУВІАТО»;

– Міжнародна Асоціація офіцерів спец. підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр»;

– Об’єднання ветеранів миротворців ЗСУ « Солдати миру – блакитні берети ООН »;

– Всеукраїнська організація «Народний антикорупційний нагляд»;

– Європейська Поліцейська Асоціація «ЄВРОПОЛ».

Відкритий Всеукраїнський Конкурс оголошено незалежно від розпочатого в листопаді 2017 року Міністерством Культури України Міжнародного Конкурсу Проектів “Національного Меморіального Комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності” (м. Київ), який з незрозумілої на то потреби та утаємничених умов, здійснює іноземна фірма “HossbachLehmhausGbR”, Berlin, Germany.

Дев’ять відібраних за суб’єктивними критеріями та представлених на Майдані Проектів Першої Стадії цього Конкурсу, у тому числі, поспіхом обраний до Четвертих Роковин “Переможець”, який дивним чином повторює Меморіал загиблим американським воякам у В’єтнамі, на превеликий жаль, підтвердили наш предикативний прогноз, що цей, так званий Міжнародний Конкурс, чекає така сама ганебна доля, як і голослівно розпочатого у 2015 році, теж Міжнародного Конкурсу – “Територія Гідності” та безпорадно проваленому за півтора року. Сумнівні художні досягнення цих конкурсів нав’язують українській громадськості як відкриття “світового рівня”.

Незалежний Всеукраїнський Конкурс на Народний Проект «ВЕЛИЧ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

2017-02-18t105256z 47935302 lr1ed2i0u7xao rtrmadp 3 ukraine-crisis

Це визначне Національне завдання.

Завдяки здійсненню цього Конкурсу, Ми з Вами, всі разом стверджуємо Україну як суверену Державу. Ми починаємо відродження її культурної спадщини, архітектури та монументального мистецтва. Адже вони з давніх давен були символом будь якої розвинутої цивілізації. Ми починаємо відродження всіх сфер життєдіяльності , всіх верст українського народу. Ми починаємо справжнє, не деклароване, а реальне відродження самосвідомості Нації, та знищення ганебних, неефективних та злочинних для України хибних схем та систем.

Окреслене креативно – іноваційне, трансформаційно – визначне системне завдання належить до надзвичайно актуальних доленосних і амбітних проектів.

Складність його успішного виконання, зумовлена комплексною природою і тісним взаємозв’язком духовно-інтелектуальних, національно-історичних, культурно-мистецьких, концептуально-наукових, організаційних, освітніх, урбаністичних та художньо-монументальних завдань.

Та, як би там не було складно – але Ми разом з Вами впораємося!

Мусимо впоратися заради України, заради життів, які віддані патріотами на Майдані та на Війні, заради життя нашого та життя наступних поколінь.

Тільки найвищі цілі та найвищі вартості української Нації !

Бо на Нас з Вами, лежить велика Місія не тільки достойно та велично вшанувати пам’ять Героїв, які власним жертовним прикладом, віддали за Україну найцінніше – Життя. А ще створити передумови стрімкого, сталого розвинення України як нової цивілізації світу.

Ось що означає ПРОВЕСТИ КОНКУРС і створити ВСЕНАРОДНИЙ ПАМ’ЯТНИК в Києві

«ВЕЛИЧ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

Варто зазначити, що зініційований нами Конкурс на системний Народний Проект, це початок прориву України у світові провідники випереджаючої об’єктивізації систем і регіонів та України в цілому серед держав цілісної світової спільноти, що сприятиме закінченню війни.

Це – Наше з Вами найскладніше, але й найпочесніше завдання задля втілення в життя Духовного Заповіту Героїв Небесної Сотні та Героїв Війни Українському Народу!

Вирішити проблему та належно виконати таке значуще завдання можливо лише за підтримування всією Українською Нацією.

Винятково силами її гідних фахівців-патріотів, котрі власною душею зможуть у своїх генетично-культурних творах відобразити та увіковічити трагізм і героїку всіх історичних подій Перемоги Революційного Майдану та агресії московсько-терористичних окупантів.

Учасниками та свідками яких їм судилося бути, відчувши в собі Духовне Осяяння Найціннішого Дару Всевишнього – ЛЮДСЬКОЇ ГІДНОСТІ!

ПРОГРАМА ТА УМОВИ

Відкритий Всеукраїнський Конкурс проводиться окремо по двом номінаціям в один тур

Мета Конкурсу:

Всенародний пам’ятник в Києві Героям Небесної Сотні Величного Світового значення має пробудити суспільну свідомість для зупинення війни та виведення України з існуючого надзвичайного стану.

Небесна Сотня має об’єднати всю країну, всіх Нас для досягнення вищих цілей розвитку і ствердження України, як провідної держави світового співтовариства.

Духовність зупинить війну та збереже світ!

Завдання Конкурсу:

Визначити кращу ідею, знайти форму урбаністичного, архітектурно-просторового та художньо-монументального рішення щодо УВІЧНЕННЯ:

– Історичних подій Революції Гідності на Майдані Незалежності в Києві

– Пам’яті про загиблих Героїв Небесної Сотні.

До участі у Всеукраїнському Конкурсі запрошуються громадяни України – дипломовані фахівці та викладачі, а також студенти вищих архітектурних, мистецьких, дизайнерських навчальних закладів та факультетів.

Персонально, або у складі творчих колективів.

Початок Конкурсу у квітні 2018 року.

I НОМІНАЦІЯ

МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

В межах визначеної ділянки території

Генеральний план ………………………………… М – 1:500

Плани ……………………………………………… М – 1:50

Фасади ……………………………….…………… М – 1:50

Розрізи ……………………………….…………… М – 1:50

ХУДОЖНЬО-МОНУМЕНТАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

в м’якому або твердому матеріалі

РЕЛЬЄФНІ КОМПОЗИЦІЇ

розташовані на планшетах з жорсткою каркасною основою, 60х40см

КРУГЛА СКУЛЬПТУРА

Висота до 60 см

Додаткові матеріали за бажанням авторів:

$1- Макет

$1- Перспектива

$1- Комп’ютерна візуалізація тощо

Пояснювальна записка до 5 друкованих аркушів з позначенням орієнтовних техніко-економічних показників, фактичного розміру та матеріалів.

ІI НОМІНАЦІЯ

МУЗЕЙ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

та інші запропоновані авторами об’єкти

Загальна площа Музею від 5000м2

Генеральний план ………………………… М – 1:500

Плани ……………………………………… М – 1:200

Фасади ……………………………….…… М – 1:200

Розрізи ……………………………….…… М – 1:200

Додаткові матеріали за бажанням авторів:

– Макет

– Перспектива

– Комп’ютерна візуалізація тощо

Пояснювальна записка до 5 друкованих аркушів з позначенням орієнтовних техніко-економічних показників, фактичного розміру та матеріалів.

Всі приміщення Музею та інші запропоновані авторами об’єкти плануються відповідно до діючих норм з урахуванням зручного доступу для людей з інвалідність та похилого віку.

Конкурсні матеріали подаються на планшетах стандартного розміру 120х84 см, або 90х60 см з жорсткою основою, може бути широкоформатний прінт на пінокартоні.

На Конкурс подаються матеріали анонімно під девізом у формі шестизначного числа. Девіз проставляється у верхньому правому кутку усіх архітектурних планшетів, основи ескізу скульптури або художньо-монументальної композиції та на всіх сторінках пояснювальної записки.

До матеріалів Конкурсу додається закодований дивізійний конверт у запечатаному вигляді з зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові автора чи групи авторів у складі творчого колективу, поштові адреси фактичного проживання, електрона пошта, номери контактних телефонів.

Гарантійний лист варіанту домовленості щодо розподілу у відсотках сум можливих премій по між членами авторського колективу, підписаний усіма учасниками.

Конкурсні матеріли подаються українською мовою.

Проекти та ескізи, які не відповідають Програмі та Умовам до участі в Конкурсі не приймаються.

Всі архітектурні проекти, скульптурні ескізи та художньо-монументальні композиції, які було прийнято до участі у Всеукраїнському Конкурсі буде представлено для широкого ознайомлення та громадського обговорення на спеціальній виставці в Києві, яку буде відкрито на Свято Покрови Богородиці 14 жовтня 2018 року.

Всі автори отримують Дипломи Учасників Всеукраїнського Конкурсу.

Переможці отримують по Три Премії в кожній із Номінацій

І Номінація

ІІ Номінація

Одна Перша – 60 000 грн.

Одна Перша – 60 000 грн.

Одна Друга – 50 000 грн.

Одна Друга – 50 000 грн.

Одна Третя – 40 000 грн.

Одна Третя – 40 000 грн.

Автору або творчому колективу авторів, які одержали Перші премії буде надано право та можливості подальшої розробки основного варіанту архітектурного проекту, створення в матеріалі скульптури та художньо-монументальної композиції.

Проекти-переможці які отримали Перші премії переходять у власність організаторів.

Будь-які творчі ідеї запропоновані у конкурсних творах, виключно за згодою авторів, можуть бути використані у створені основного варіанту Меморіалу та Музею.

Всі авторські та суміжні права буде захищено.

Всі конкурсні проекти, скульптурні ескізи та художньо-монументальні композиції буде збережено та представлено в експозиції Музею Революції Гідності в Києві, а також запропоновано для втілення в інших містах України.

Бажаючи повернути свої конкурсні матеріли зможуть отримати їх особисто в м. Києві на протязі 30 днів після закриття виставки.

Конкурсні матеріали потрібно здати особисто до 18:00 06 жовтня 2018 року.

Всі адреси прийому конкурсних матеріалів у м. Києві, а також в регіональних центрах – містах Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові буде повідомлено зареєстрованим Учасникам у вересні 2018 року.

До складу Журі Всеукраїнського Конкурсу Оргкомітетам буде запрошено видатних особистостей – діячів науки, культури, мистецтв та архітектури, лідерів Всеукраїнських громадських та політичних об’єднань, відомих журналістів.

Повний склад Журі буде оголошено у вересні 2018 року.

Бажаючим взяти у Конкурсі для отримання Програми, Умов, Типографічної зйомки з межами відведеної ділянки території в електронному вигляді М – 1: 500 та додаткової поточної інформації, оголошень, матеріалів громадських обговорень та наукових колоквіумів, необхідно зареєструватись як “Учасник Конкурсу”, надіславши свою електронну адресу та вказати місто проживання, роботи чи навчання.

Наприклад:

Учасник Конкурсу – назва міста

на електронну пошту Оргкомітету narod.proekt.ua@gmail.com

Телефонну лінію для довідок +380 93 118 51 51

За тарифом Вашого оператору зв’язку відкрито із понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00.

Бажаємо Учасникам Всеукраїнського Конкурсу творчого натхнення та успіхів!

Оргкомітет Всеукраїнського Конкурсу

м. Київ, 01024, Печерський р-н, вул. Інститутська, 17/5, офіс 8

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code