У разі перемоги Майї Санду у відносинах України та Молдови відбудуться зміни

Колишня прем’єр-міністерка Молдови та лідерка партії “Дія та солідарність” Майя Санду  за підсумками підрахунку протоколів усередині країни перемогла у другому турі виборів президента Молдови, який пройшов 15 листопада. Про це свідчать дані на сайті молдавської ЦВК .

Згідно з результатами обробки 100 відсотків протоколів, за Санду проголосували 56,28 відсотка виборців в Молдові. Її суперник, чинний президент країни Ігор Додон, набрав 43,72 відсотка голосів.

На даний момент завершується  підрахунок голосів на дільницях за кордоном: в США і Канаді.

Команда Майї Санду обіцяє радикальні зміни у відносинах України та Молдови, якщо президентом Молдови стане Санду.

“Президент Санду відкрито говоритиме, що Крим – це територія України. Це буде явною відмінністю від нинішнього президента, риторика якого негативно відбилася на відносинах”, – поясняв ЄП її однопартієць, віцеспікер парламенту Міхай Попшой.

Перший тур президентських виборів в Молдові пройшов 1 листопада. За його підсумками Додон отримав 32 відсотки голосів, Санду – 36 відсотків. Явка на голосування досягла 42,7 відсотка (1,2 мільйона чоловік).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code