У Молдові учні повернуться за парти 11 січня

У Молдові учні повернуться за парти 11 січня

Міністерство освіти, культури та досліджень Молдови повідомляє, що в другому семестрі навчальний процес розпочнеться 11 січня 2021 року за фізичної присутності учнів і викладачів у навчальних закладах.

Рішення мотивоване поточною ситуацією в освітніх установах щодо розвитку епідемічної ситуації протягом першого семестру 2020-2021 навчального року.

У цьому контексті Міністерство освіти, культури та досліджень Молдови закликає учнів, батьків, вчителів і керівників проявляти відповідальну поведінку в сім’ї, громадських місцях  і  школах, дотримуватися правил суспільної охорони здоров’я щодо запобігання поширення вірусу COVID-19, а також положення Інструкції про заходи захисту, що застосовуються при організації діяльності державних і приватних освітніх установ в епідеміологічному контексті.

Міністерство освіти, культури і науки закликає керівників освітніх установ вжити всіх необхідних заходів для підготовки освітніх установ до відновлення роботи після між семестрових канікул, забезпечивши умови епідеміологічної безпеки для учнів і співробітників.

Батьки молдавських учнів і студентів дякують керівництву міністерства  за це мудре рішення,  адже діти повинні ходити в школу  і отримувати знання.

Той, хто продовжуватиме  вчитися онлайн,  не позбавляється такої можливості.

У Молдові учні повернуться за парти 11 січня, а от загальні заклади освіти в Україні  – школи, університети тощо – під забороною. Український  уряд запровадив з 8 по 25 січня новий жорсткий карантин заради боротьби з поширенням  коронавірусу.

В Україні послаблення обмежень, які працювали до нового жорсткого карантину, не буде. Тобто маски або респіратори, які закривають рот і ніс, так само обов’язкові в усіх громадських місцях та в транспорті.

Транспорт працюватиме у звичному режимі.  Крім того, працюватимуть банки, готелі,  дитячі дошкільні заклади,  продуктові магазини та ринки.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code