Давай, популісте, заряджай! Настав твій час! Присвячується черговим позачерговим виборам.

Здрастуй, дорогий друже політику, ти довго чекав на цей час. І ось він настав. Вибори – твоя зоряна пора, коли ти можеш домогтися всього того, про що так довго мріяв. Ти хотів бути вершителем доль, грати у “вищій лізі”, вирішувати питання з такими ж, як сам, – і от, дорогий друже, твій час. Для того, щоб пробитися на вершину, тобі потрібно не так багато, як здавалося. Запам’ятай головний девіз: “Обіцяй, обіцяй і ще раз обіцяй!”. Ти повинен стати героєм для людей. Ні, навіть не так, ти повинен стати Супергероєм, Надлюдиною, яка без проблем здатна вирішити всі болісні питання простих людей. Ти хочеш бути Супергероєм?…

Здрастуй, дорогий друже політику, ти довго чекав на цей час. І ось він настав. Вибори – твоя зоряна пора, коли ти можеш домогтися всього того, про що так довго мріяв. Ти хотів бути вершителем доль, грати у “вищій лізі”, вирішувати питання з такими ж, як сам, – і от, дорогий друже, твій час. Для того, щоб пробитися на вершину, тобі потрібно не так багато, як здавалося. Запам’ятай головний девіз: “Обіцяй, обіцяй і ще раз обіцяй!”. Ти повинен стати героєм для людей. Ні, навіть не так, ти повинен стати Супергероєм, Надлюдиною, яка без проблем здатна вирішити всі болісні питання простих людей. Ти хочеш бути Супергероєм? Хочеш, щоб тебе любили? Хочеш увійти в історію? Тоді доведеться напружитися. За час передвиборної кампанії ти мусиш стати єдиним і неповторним, щоб ні в кого не виникло жодних сумнівів у тому, що, крім тебе, цей світ не врятує ніхто. Ти повинен закохати в себе весь електорат від малого до великого.

Для молоді ти повинен стати сучасним дядечком (чи тітонькою). Для цього обов’язково треба організувати якийсь крутий концерт із якнаймоднішими виконавцями, наприкінці якого ти маєш з’явитися в кльовому одязі. Джинси, стильна футболка, легка шкіряна куртка. Тут ти не обов’язково повинен говорити про гроші. У молодому віці люди не надто замислюються про матеріальне, оскільки впевнені, що всього доможуться самі. І саме це ти повинен їм пообіцяти, дорогий друже, – перспективи. Розповісти їм, що в тебе всі основні сили спрямовані на відновлення і що вони матимуть всі умови для розвитку. Ще один аспект для молоді – соціальні мережі. Ти просто зобов’язаний бути популярним у соціальних мережах, твої ролики мають стати топовими в Youtube. Ти мусиш робити картинку.
В принципі, картинку ти повинен робити для всього електорату. Для цього треба налагодити контакти із пресою, насамперед, з телебаченням. Твоє обличчя має з’являтися у всіх випусках новин. Ти повинен стати головним ньюсмейкером. Якщо це не вдається, бери епатажем, змусь їх тебе показати.
Ти все ще хочеш стати Супергероєм? Тоді поїхали далі. Саджай дерева з активістами, протестуй проти забудови, взагалі протестуй проти всього, проти чого протестують люди. Одягни вишиванку і сходи на патріотичний захід. Наприклад, пофарбуй паркан. З’їздь у зону бойових дій, пофотографуйся з солдатами. При цьому обов’язково одягни військовий стрій. Жінки люблять військову форму, а вони ж – теж твій електорат. Ти мусиш мати мужній вигляд, ти повинен стати мачо. Адже ніхто не повірить, що хлюпик в окулярах може бути Супергероєм, чи не так?
Ти повинен бути розумним. Обов’язково вживай складні слова, якими люди рідко послуговуються у повсякденному житті. Реструктуризація, дефолт, інфляція – це лише мала частина того, про що ти повинен говорити. Чим більше складних слів, тим сильніше враження. Але не переборщи, розумак із дитинства багато хто не любить.
image003Ти повинен бути щедрим. Особливо щодо пенсіонерів. Тут тобі слід обов’язково роздавати подарунки, продовольчі пакети й обіцяти, обіцяти. Високі пенсії для них самих, великі зарплати для дітей, світле майбутнє для онуків.
Не бійся людей, бійся розумних. Бійся тих, хто задає багато питань. Питань про те, як ти будеш виконувати все те, що обіцяєш. Намагайся їх уникати. Якщо не вдається, намагайся швидко міняти тему. Це вміння – одне з основних. Ти можеш запитати, як же так, адже ці розумні й допитливі – теж частина електорату. Повір, їх не так багато, і з ними надто багато мороки. Запам’ятай, це лише основні правила роботи з електоратом. Складно? Аж ніяк. Це дуже просто. Тим більше, що ти хочеш стати Супергероєм, дорогий друже.
Є ще один спосіб увійти в історію. Щоправда, він тобі не сподобається. На самому піку своєї накачаної популізмом слави можна красиво піти з життя. Спосіб, мій дорогий друже, можеш вибрати сам.

image004

Цей варіант – один із найбільш бронебійних. Повір, люди чомусь дуже люблять мертвих політиків, що пішли з життя на піку слави. Ніхто не знає, як би ставилися до Джона Кеннеді, якби він був живим. Зате футболку із ЧеГеварою можна купити в будь-якому куточку світу. Боїшся смерті, дорогий друже? Але ж на популізмі можна тільки прийти до влади – й не більше. Популізмом не нагодуєш країну, не піднімеш зарплати й пенсії. Прийшовши до влади на популізмі, ти лише втрачатимеш довіру людей.
Тому задумайся, може, все-таки самогубство? Ні? Ну, тоді, дорогий друже, тільки популізм, тільки хардкор! Піпл таке хаває!

Автор: Євген Будерацький http://ukranews.com/

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code