П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED

MARTS 2014 HАрт-проект MARTS вп’яте розгортає у Києві платформу сучасного живопису, щоб дізнатись «чим дихає» нове покоління українських художників. Цьогоріч, виставка MARTS UNFRAMED (MARTS «Без меж») актуалізує їхнє бачення людини і соціуму, світу і всесвіту, реальності і трансцендентності…

 MARTS 2014 2Арт-проект MARTS вп’яте розгортає у Києві платформу сучасного живопису, щоб дізнатись «чим дихає» нове покоління українських художників. Цьогоріч, виставка MARTS UNFRAMED (MARTS «Без меж») актуалізує їхнє бачення людини і соціуму, світу і всесвіту, реальності і трансцендентності. 

П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED триватиме з 22 по 31 серпня 2014 року в Центрі сучасного мистецтва «М17» (Київ, вул. Горького, 102-104). Представлені живописні роботи – від реалізму до трансавангарду – є лакмусом, що проявляє реакції культурного середовища на виклики сьогодення. Ці реакції нелінійні, але усвідомлені, відверті та емоційні.

MARTS UNFRAMED відкриває експозицію напередодні відзначення Дня незалежності України і представляє широке коло художників з Києва, Криму, заходу та сходу країни. Загалом, у виставці беруть участь 30 митців та представлено більше ніж 100 полотен. На урочистому відкритті за коктейлем у супроводі сучасної електронної музики зустрінуться представники мистецького та культурного середовища, учасники арт-ринку, галеристи, художники та представники дипломатичних місій різних країн. Проведення виставки супроводжується виданням художнього каталогу робіт усіх учасників.

Арт-проект MARTS засновано благодійною організацією «Міжнародний культурний діалог» і проводиться спільними зусиллями її членів та організацій-партнерів.
Акредитація обов?язкова. Журналісти, які пройшли акредитацію, отримають повний прес-кіт, включаючи матеріали виставки в цифровому вигляді.
За детальнішою інформацією звертайтесь:
Юлія Гейко – куратор виставки 050-311-83-61, 044-360-69-89
e-mail: marts.org.ua@gmail.com
Лілія Лазарєва – PR-координатор, акредитація ЗМІ 067-466-75-13
Офіційний сайт MARTS marts.org.ua
Офіційний сайт M17 m17.kiev.ua

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code