Презентація Всеукраїнського суспільно-політичного журналу «Оксамит»

 

DSC002789 жовтня 2013 року у заміському комплексі «Grand Admiral Club» відбулася презентація нового всеукраїнського видання – суспільно-політичного журналу «Оксамит».

Перед початком святкового вечора у фойє великої банкетної зали «Grand Admiral Club» гостей зустрічали дівчата у національному вбранні, запрошуючи ознайомитися з виставковими експозиціями. Напрочуд цікавим виявився майстер-клас відомого в Україні та за кордоном гончара, знавця трипільських ремесел Віталія Китика з міста Ржищев, а його вироби з екологічно чистої глини дивували вишуканістю, магічністю, неповторністю; виставка вишиванок роботи майстра Галини Волощук з міста Буча заворожувала однаково погляди як жінок, так і чоловіків; картини українського художника Олександра Боровікова переносили гостей в історичний центр Києва та його передмістя, сяяли оксамитом осені, грали білосніжними зимовими пейзажами.

 

9 жовтня 2013 року у заміському комплексі «Grand Admiral Club» відбулася презентація нового всеукраїнського видання – суспільно-політичного журналу «Оксамит».

Перед початком святкового вечора у фойє великої банкетної зали «Grand Admiral Club» гостей зустрічали дівчата у національному вбранні, запрошуючи ознайомитися з виставковими експозиціями. Напрочуд цікавим виявився майстер-клас відомого в Україні та за кордоном гончара, знавця трипільських ремесел Віталія Китика з міста Ржищев, а його вироби з екологічно чистої глини дивували вишуканістю, магічністю, неповторністю; виставка вишиванок роботи майстра Галини Волощук з міста Буча заворожувала однаково погляди як жінок, так і чоловіків; картини українського художника Олександра Боровікова переносили гостей в історичний центр Києва та його передмістя, сяяли оксамитом осені, грали білосніжними зимовими пейзажами.

DSC00197На презентацію українського видання прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Касем Аль-Асаад, Консул Багатонаціональної Держави Болівія в Україні Владімір ХосеТордойа Рохас, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, консультант Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Олександр Афонін, секретар Спілки письменників по роботі з молодими авторами, письменник, громадський діяч Сергій Пантюк, міський голова міста Житомир Володимир Дебой, медичний директор, заслужений лікар України, академік Академії наук вищої освіти України, доктор медичних наук, професор Валентин Парій, ректор Європейського університету, професор, заслужений працівник освіти України, голова Асоціації навчальних заходів України приватної форми власності Іван Тимошенко та багато інших почесних шановних гостей свята – героїв сторінок першого номера, а також ті, які будуть представлені у майбутніх випусках журналу, колеги – журналісти, видавці, друзі.

Відкриваючи урочистий вечір, головний редактор та співзасновник всеукраїнського суспільно-політичного журналу «Оксамит», член Національної спілки журналістів України, почесний працівник Державної податкової служби України Тамара Маркелова, зокрема, зазначила:

«Журнал «Оксамит» –це видання для тих, хто усім серцем любить Україну, хто хоче змінити її долю на краще. Ми вбачаємо свою місію у тому, щоб скерувати роботу редакції на захист усього українського: історії, традицій, мови, культури, національної гідності, на захист майбутнього, показати красу і повноту життя українства через приклади відомих співвітчизників та простих людей.

Засоби масової інформації мають неабиякий вплив на формування громадської думки. Адже чим більше людина знає про те, що вже зроблено, тим більше у її силах зрозуміти, що треба робити далі», – підкреслила головний редактор.

Запрошений до слова мер міста Житомир Володимир Дебой наголосив на важливості та актуальності розпочатого проекту, висловивши впевненість у подальшій плідній співпраці видання та Житомирської міської ради: «Мені надзвичайно приємно, що серед 459 міст нашої держави Житомир став першим героєм рубрики «Життя країни».DSC00345

Привітати журнал «Оксамит» з виходом у світ завітав і діяч мистецтва, з яким пов’язані найкращі сторінки українського слова на вітчизняній сцені Герой України, народний артист України, лауреатНаціональної премії ім. Т.Г. Шевченка Анатолій Паламаренко. ТвориТ.Г. Шевченка, оповиті невмирущою всенародною любов’ю і славою, та геніального гумориста П.П. Глазового у виконанні великого майстра торкнули таємні струни людської душі та розпалили у серцях присутніх іскорку волелюбності та гордості за український народ.

Незрівнянний голос народного артиста України Гурбана Абасова, який зачаровував своїм неповторним тембром, ще раз довів, що пісня це трепетне серце народу, це його душа!

Бурхливими оплескам гості заходу зустріли Заслуженого артиста України, скрипаля Кирила Стеценка, віртуозний виступ якого взяв у полон усіх глядачів та відзначився яскравим артистичним темпераментом, професійною майстерністю, жанрово-стильовою чутливістю.

Протягом вечора присутні мали змогу насолоджуватися грою запального молодіжного квартету «Флірт», музика якого надихала своєю новизною та дивувала майстерним виконанням.

А показ модної колекції «Квіткова феєрія» від Дизайн-студії Оксани Полонець викликав справжній шквал емоцій! Сукні в етностилі, в котрі були одягнуті моделі, розкрили увесь образ жінки-українки: справді неповторний, вражаючий та захоплюючий! Довершили цей образ і майстрині Студії стилю Світлани Медведєвої – професійний макіяж та зачіски від них були просто неперевершеними!

Після розіграшу святкової лотереї, яку провели ведуча презентації, шеф-редактор журналу «Оксамит» Ярослава Журавель та генеральний директор телевізійної студії «Економічний вісник» Володимир Гуцул, переможці залишилися задоволені цінними подарунками.

Підтримали видання «Оксамит» партнерською та спонсорською допомогою:готельно-ресторанний комплекс «Гранд Адмірал Клуб», телевізійна студія «Економічний вісник»; Міжнародний академічний рейтинг «ЗолотаФортуна», Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь», компанія «ГольфСтрім менеджмент», юридична компанія «Престиж»,туристичне агентство «Оксамит-тур» (м. Житомир), натуральна природна артезіанська вода «Славна».

Від імені партнерів із привітальним словом виступила представник «Парку Київська Русь»директор Благодійної організації «Слов’янський фонд» Людмила Новицька.Зокрема, пані Новицька висловилащире захопленняорганізацією свята, підкреслила той факт, що такої ємкої, змістовної, інформаційно-насиченої публікації про «Парк Київська Русь», як у рубриці «Особистості» журналу «Оксамит», мабуть, не було у жодному виданні.

DSC 7135На завершення заходу редакцію журналу «Оксамит» та її гостей привітала українська співачка, володарка «Золотої зірки» Алли Пугачової і Ордену Святого Станіслава, президент власного благодійного фонду – Наталія Валевська. Її запальні пісні і харизматична вдача примусили гостей рухатися в такт мелодіям, насолоджуючись прекрасним голосом, вишуканою зовнішністю та безмежним зарядом позитивної енергії співачки!

Головний редактор Тамара Маркелова, сердечно подякувавши гостям за те, що розділили свято, висловила впевненість у тому, що журнал «Оксамит» матиме шляхетну щасливу творчу долю.

DSC00278

DSC00330

DSC01182

DSC 7198

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code