Прес-реліз ІІІ Міжнародного Конкурсу Вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва»

Організатори — народний артист України Гурбан Аббасов і телеведуча та співачка Наталія Кудряшова

З 1 по 4 грудня 2020 року у Курортній столиці України, в Трускавці, відбудеться ІІІ Міжнародний Конкурс Вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва».

Унікальність Конкурсу полягає в тому,щоб виявити та відкрити музичній громадськості України та світу вокалістів, які однаково вправно співають і оперу і естраду. У двох відбіркових турах конкурсанти виконають академічний (оперний) репертуар для власного голосу і естрадну пісню Мусліма Магомаєва. Обов’язковим конкурсним твором є українська народна пісня «Дивлюсь я на небо» з репертуару Мусліма Магомаєва.

Для участі у конкурсі допускаються професійні співаки та співачки віком від 16 до 40 років, що мають спеціальну музичну освіту та студенти музичних вишів та коледжів.

Усі учасники пройшли попередній сліпий відбір за аудіо. На фінальний відбір у Трускавець запрошені виконавці, що набрали найбільшу кількість балів на сліпому відборі

Усі витрати виконавця, крім дороги, бере на себе оргкомітет.

Вступні внески в Конкурсі відсутні.

До участі у конкурсі за роки його існування подавали заявки учасники з України,Молдови, Нідерландів, США, Узбекистану, Литви, Казахстану

Цьогоріч дуже сильний професійний склад учасників: через карантин молоді оперні співаки, які працювали на контрактах за кордом повернулися в Україну і приймають участь у нашому Конкурсі. Також серед п’ятнадцятки фіналістів зірки-учасники телешоу «Голос країни»

Трускавець – центр туризму України. Цілющі джерела, оновлений бювет, затишні санаторії, кришталеве повітря – зроблять відпочинок корисним і незабутнім. Трускавець має один із найнижчих показників в Україні по ковіду, фактично на курорті його немає.

Цьогоріч на конкурсі низка нововведень:

У зв’язку із протиепідемічними вимогами конкурс пройде у змішаному форматі телезнімання: учасники, члени журі та продюсери на відбіркових турах будуть присутні наживо, глядачі зможуть приєднатися до конкурсу онлайн.

Стрім з відбіркових турів та гала-концерту відбудеться на офіційній сторінці Конкурсу. Технічне забезпечення ефіру – “Трускавець-online”

Для глядачів прямого ефіру Конкурсу впроваджується спеціальний приз глядацьких симпатій. Його отримає конкурсант, який набрав найбільшу кількість відгуків від глядачів під постом стріму. А також спеціальний приз отримає один із активних глядачів етеру, його буде визначено за допомогою random.org

Спеціальні призи надають:

Готель «Трускавець 365» – сертифікат на відпочинок на особи на уїк-енд

Готельно-курортний комплекс «Карпати» – сертифікат на відпочинок на особи на уїк-енд

Конкурс став також дипломатичною мультикультурною платформою для співробітництва.

На конкурс завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова та Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан Дархан Калетаєв.

Виконавець із Казахстану Айбар Хайрханов на Конкурсі у 2019 році здобув 2 призове місце та отримав цінний подарунок від Державної Нафтової Компанії Азербайджанської Республіки «SOCAR» за найкраще виконання української пісні «Дивлюсь я на небо».

Цьогоріч він планує завітати у якості гостя на гала-концерт.

В рамках конкурсу відбудеться зустріч готельєрів та рестораторів курорту із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Азербайджан Ельмірою Ахундовою та Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Казахстан Дарханом Калетаєвим для формування прямого діалогу для відновлення туристичної співпраці між Азербайджаном, Казахстаном та Трускавцем в умовах пандемії. Вперше у туристичній історії нашої країни буде проведений такий прямий діалог без посередників.

На зустрічі міського  голови Трускавця Андрія Кульчинського із офіційними гостями Конкурсу, представниками Посольств та бізнесу будуть обговорюватися нові проекти економічної та туристичної співпраці курорту Трускавця із іноземними державами та бізнесменами України.

Визначені виконавці, які шляхом сліпого відбору були визначені для приїзду на Конкурс:

Васюков Євген

Народився у місті Київ. Закінчив Київську Національну музичну Академію ім. П.І.Чайковського. Тенор.

Гара Максим

Народився у місті Хмельницький. Працює солістом у Київському Національному академічному театрі оперети. Баритон.

Грищенко Павло

Народився у місті Чернігів. Працює у Національному Президентському оркестрі, ансамблі солістів «Благовість», співпрацює з Національною філармонією України, Київським муніципальним театром опери і балету. Баритон.

Іванов Віталій

Народився у місті Маріуполь Донецької області. Працює солістом у Київському Національному академічному театрі оперети. Тенор.

Киричек Дмитро

Народився у місті Київ. Навчається у Київській Національній музичній Академії ім. П.І.Чайковського. Баритон.

Машталяр Йосип

Народився у Вінницькій області. Працює солістом Вінницької обласної філармонії імені М.Д.Леонтовича. Тенор.

Мельник Вікторія

Народилася у місті Вінниця. Навчається у магістратурі Київської Національної музичної Академії ім. П.І.Чайковського. Сопрано.

Оленин Андрій

Народився у місті Тернопіль. Працює солістом Тернопільської обласної філармонії. Баритон.

Поважна Анастасія

Народилася у місті Кам’янське Дніпропетровської області

Навчається у магістратурі Київської Національної музичної Академії ім.П.І.Чайковського. Сопрано.

Поважний Ігор

Народився у місті Борщів. Працює артистом-вокалістом у Національній Капелі України ім. Георгія Майбороди. Баритон.

Рахманін Євген

Народився у місті Енергодар Запорізької області. Закінчив Київську Національну музичну Академію ім. П.І.Чайковського. Баритон.

Санітар Данило

Народився у місті Миколаїв. Працював солістом у Миколаївському Академічному театрі драми та музичної комедії. Бас.

Сердюк Марк

Народився у місті Зміїв Харківської області. Працює солістом в Centre Perfeccionament Plácido Domingo у Валенсії (Іспанія). Тенор.

Стрелков В’ячеслав

Народився у місті Вінниця. Працює солістом Харківського Національного театру опери та балету імені М.В.Лисенка. Бас.

Чірка Ніколь

Народилася у місті Харків. Навчається у магістратурі Київської Національної музичної Академії ім.П.І.Чайковського. Меццо-сопрано.

Спеціальні призи.

Цінний подарунок та диплом від Державної Нафтової Компанії Азербайджанської Республіки «SOCAR» за краще виконання української пісні «Дивлюсь я на небо»

Премія у розмірі 500 доларів США за популяризацію творчості Мусліма Магомаєва від Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Ельміри Ахундової

Організація виступу на найвідомішій світовій сцені Карнегі Холл, продюсерська підтримка виступу від Ірини Самсоненко (продюсер, член делегації ООН 63 сесії ООН в Нью-Йорку)

Премія у розмірі 10 000 гривень за краще виконання пісні Мусліма Магомаєва від видавничої групи MEDIA LIGHT GROUP.

Сертифікат на поїздку до Угорщини для участі у фестивалі національних культур від заступника Голови Товариства україно-угорської дружби Інеси Блозовської

Сертифікат на запис радіопередачі з виконавцем на Емігрантському радіо від ведучої Людмили Чечель

Спеціальний приз – три сертифікати на відпочинок на двох у готелі «Едем» від видання «Київ Дипломатичний»

Публікація інтерв’ю із виконавцем у найвідомішій газеті Західної України «Високий Замок».

Спеціальний приз – подорож до обраної країни від генерального директора KARPATIA GALICH TOUR, генерального продюсера Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Любові Теодозії Микитки

Цінні подарунки від Об’єднаного Конгресу азербайджанців у Дніпропетровській області Голова Наджаф Ахмедов.

Проведенням Конкурсу ми даємо меседж світу, що Україна висококультурна та мультикультурна держава, у якій цінують власну культуру та поважають усі культури світу.

Муслім Магомаєв – творчий геній міжнародного значення. Саме тому твори із його репертуару і досі звучать на провідних сценах світу. З Україною його теж пов’язували тісні музичні зв’язки. У своїх концертах Муслім Магометович часто виконував українські народні пісні. Зокрема «Дивлюсь я на небо». Чим популяризував українську культуру у всьому світі. Настав час віддати українцям шану Маестро. Основною метою проведення Міжнародного Конкурсу професійних вокалістів Пам’яті Мусліма Магомаєва показати, що Україна розвивається на засадах мультикультуралізму та шанує митців світового рівня.

Трускавець – туристична столиця України. А проведення там Міжнародної культурної події, такої як Конкурс, приверне увагу до міста і до України, де курортні міста стають осередками культури. На зразок всесвітньовідомих Канн, Сопоту, Юрмали та інших міст-курортів. Що позитивно вплине на репутацію нашої країни на світовій арені.

Офіційна сторінка Конкурсу: https://www.facebook.com/KonkursM/

Довідки  +380504123355

Організатори Конкурсу:

Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва ( Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова)

Трускавецька міська Рада ( міський Голова Трускавця Андрій Кульчинський)

Конкурс проходить за підтримки:

Посольства Азербайджанської Республіки в Україні

Державного комітету Азербайджанської Республіки по роботі з діаспорою

Ради Азербайджанців України.

Партнери:

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки SOCAR

Благодійний фонд «SOCAR БЛАГО»

Об’єднаний Конгрес азербайджанців у Дніпропетровській області

Трускавецький Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

Мережа Готелів «Відпочинок 365»

Готель «Трускавець 365»

Готель «PH CLUB» місто Трускавець

Готель «Оберіг» місто Моршин

Асамблея Національностей України

Ресторан «Султан» місто Трускавець

Готельно-курортний комплекс «Карпати»

Арт-ресторан «Я і ти» місто Трускавець

Галицька кіношкола

Кафе «Дубровка» місто Київ

Торгова Марка «Трускавецька вода»

Туристична агенція «Карпатія Галич Тур»

Поліграфічна фірма «Савана»

Торгова марка напоїв “AZ GRANATA”

“Товуз вино”

Друкарня “Вольф”

Відпочинковий комплекс “Воля Якубова”

Інформаційний онлайн ресурс “Трускавець online”

Інформаційні партнери:

Державне інформаційне агентство Азербайджану “Азертадж”

Державне телебачення Азербайджану “AZ TV”

Державне інформаційне агентство «Укрінформ»

Азербайджанське видання “Yenicag”

Медіа група, видавничий дім MediaLightGroup

“Тайни зірок”

“JOY”

Видання:

“КП в Україні”

“Телегид”

“Високий Замок”

“Київ дипломатичний”

Телебачення Азербайджану «REAL TV»

International Media Group “Diplomat”

Сайт Києва 44.UA

Газета Верховної Ради України «Голос України»

“День”

“Оксамит”

“СОВЕТNEWS”

Видавничий дім «Україна Бізнес»

“Бізнес ревю”

“Дзеркало тижня”

“Україна молода”

Радіо “Отчизна”

THE WORLD NEWS

Азербайджанські видання:

TREND.AZ

AQREQATOR.AZ

DAY.AZ

MODERATOR.AZ

Агентство міжнародної інформації Новини-Азербайджан

До складу журі Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва» запрошуються провідні оперні солісти, викладачі та завідувачі кафедр вокалу Музичних Академій.

Голова журі – Гурбаналі Гасан-огли Аббасов. Народний артист України, Оперний та естрадний співак, Голова Азербайджанського Культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посол Миру

Члени Журі:

Олександр Дяченко, народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, соліст Національної опери України, професор. Повний кавалер ордену “За заслуги” перед Україною. Лауреат міжнародних конкурсів

Людмила Божко, народна артистка України, завідувач кафедри академічного співу Львівської Національної музичної академії імені М.Лисенка, солістка Львівської Опери.

Конкурс проходить у два тури і освітлюється українськими та зарубіжними ЗМІ. Конкурс проводиться у супроводі фортепіано та фонограми «мінус 1». В усіх конкурсних виступах обов’язковим є лише живий вокальний виступ, будь-які фонограми із записом голосу учасника , «плюс 1» виключені повністю.

Лауреати минулорічного Конкурсу успішно працюють на сценах оперних театрів України, Національної оперети, Національних оркестрів. Постійно приймають участь у концертах, які влаштовують організатори Конкурсу.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code