Підсумкові матеріали прес-конференції щодо конкурсу вокалістів та кінофестивлю в Трускавці

Спікер інформаційного заходу телеведуча, співачка Наталія Кудряшова досить докладно розповіла про умови участі у II Міжнародному конкурсі вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва», який пройде у Трускавці з 5 по 8 грудня,  нагадала результати I  конкурсу  2018 року.

Презентуючи на прес-конференції проведення VIII Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат», його генеральний директор Олег Карпин повідомив, що кінофестиваль відбудеться у м. Трускавець з 7 по 10 листопада 2019 року.

8 жовтня у Національному інформаційному агентстві “Укрінформ” відбулася спільна прес-конференція організаторів VIII Міжнародного Кінофестивлю “Корона Карпат” та II Міжнародного Конкурсу вокалістів Пам’яті Мусліма Магомаєва. У заході взяли участь: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, генеральний директор кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин та організатор конкурсу вокалістів Пам’яті Мусліма Магомаєва народний артист України, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Гурбан Аббасов. Поважним гостем став член журі конкурсу Народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, соліст Національної опери України, професор, повний кавалер ордену “За заслуги” перед Україною Олександр Дяченко. Цьогоріч конкурс проходитиме у Трускавці з 5 по 8 грудня за підтримки Посольств Азербайджанської Республіки в Україні, Посольства Болгарії в Україні та Посольства Угорщини в Україні. З інформацією щодо підтримки пісенного конкурсу на прес-конференції виступили III секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні Тебріз Гараєв та I секретар Посольства Болгарії Веселка Рангелова.

Спікер інформаційного заходу телеведуча, співачка Наталія Кудряшова досить докладно розповіла про умови участі у конкурсі, нагадала результати I Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєва» 2018 року. Конкурс це огляд вокалістів, які здатні проявити себе у виконанні як класичного, так і естрадного репертуару. Проведенням Конкурсу ми даємо меседж світу, що Україна висококультурна та мультикультурна держава, у якій цінують власну культуру та поважають усі культури світу.

У програмі прозвучать світові хіти популярної класики та пісні з репертуару Мусліма Магомаєва. Гала-концерт Конкурсу буде безкоштовним для глядачів і стане прекрасним культурним відпочинком для трускавчан та відпочиваючих. Ще одне нововведення – виконання на гала-концерті творів у супроводі симфонічного оркестру.

Цьогорічний конкурс стане дипломатичною платформою для співробітництва, де будуть обговорюватися нові проекти економічної та туристичної співпраці із іноземними державами та бізнесменами України. Конкурс у Трускавці відвідають міжнародні дипломатичні делегації, Надзвичайні та Повноважні Посли, бізнесмени, представники ЗМІ.

Презентуючи на прес-конференції VIII Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» його генеральний директор Олег Карпин повідомив, що кінофестиваль відбудеться у м. Трускавець з 7 по 10 листопада 2019 року.

“Цього року ми знову робимо таке величезне свято українського кіно. Таку найбільшу кіноподію Західної України. Цього року буде показано близько 50 фільмів за чотири дні. Це буде короткий метр, повний метр і документальні фільми. У конкурсній програмі буде дуже цікаве журі, там і Ахтем Сеітаблаєв і Римма Зюбіна і інші поважні люди”, – сказав Карпин.

Олег Карпин розповів, що фільм “Мої думки тихі” режисера Антоніа Лукіча відкриє цьогорічний фестиваль “Корона Карпат”. Цей фільм був нагороджений спеціальним призом журі програми East of the West 54-го Карловарського міжнародного кінофестивалю. У програмі фестивалю також представлені фільми: “Бобот та енергія Всесвіту”, “Тринадцятий автобус”, “Зрадник”, “Тарас. Повернення”, “Східняк”, “Заборонений”, “Гуцулка Ксеня”, “Пригоди S Миколая”, “Позивний Бандерас”, “11 дітей із Моршина”.

Також, за словами Карпина, на фестивалі буде представлена цікава і насичена програма короткого метра і “дипломних робіт”. Будуть представлені фільми, які пройшли відбір у Другій конкурсній програмі: “Анна”, “Урок”, “Останні сусіди”, ‘Кохання” та інші.

На кінофестивалі покажуть документальний фільм про одного із найвидатніших художників 20 століття Казимира Малевича – “Малевич. Український квадрат” режисера Дмитра Джулая.

На фестивалі традиційно буде встановлено Бронзову плиту фільмові-переможцю попереднього кінофестивалю.

У межах фестивалю пройдуть також концерти, круглі столи, майстер-класи, учасники ознайомляться із культурно-мистецькими локаціями регіону. Також відбудуться творчі зустрічі з провідними акторами України.

Представники Асоціації кінокомісій України проведуть для кіномитців презентацію можливостей своїх регіонів для комфортного кіновиробництва.

Кінофестиваль відбудеться за підтримки програми уряду «Малі міста – великі враження», Державного агентства України з питань кіно, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code