Молдова відкликала свого посла в РФ після скандалу з контрабандою стероїдів

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду Молдови, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Newsmaker.

Глава МЗС Молдови Ауреліу Чокой нагадав, що послів відкликає президент за пропозицією уряду, і запропонував відставку Негуци. Уряд підтримав пропозицію.

“Очевидно, що ця пропозиція – наслідок ганебної події, що сталася кілька днів тому. Ясно, що відповідальність за те, що трапилося, як мінімум побічно, лежить на чолі дипмісії”, — заявив після пропозиції Чокоя прем’єр Іон Кіку і закликав главу МЗС “розібратися, що відбувається у відомстві”.

“Ми так скоро заслужимо в Європі сумну славу контрабандистів, які використовують дипмісії. Щось у вас не працює, виправте ситуацію”, – обурився Кіку.

Нагадаємо, що напередодні, 8 грудня, чинний президент Ігор Додон заявив, що Негуцу необхідно відкликати, якщо правоохоронці доведуть, що він причетний до контрабанди анаболіків в мікроавтобусі посольства Молдови в Росії.  Мікроавтобус з партією анаболіків, що належить посольству Молдови в Росії, затримали 5 грудня на КПП Паланка. За оцінкою прокурорів, вартість партії анаболіків і психотропних речовин, виявлених в мікроавтобусі, становить 8 млн леїв.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code