Мережа ОККО встановить зарядки для електрокарів на більш як 300 АЗК

Мережа ОККО встановить зарядки для електрокарів на більш як 300 АЗК

Сайт компанії OKKO GRUP інформує про те, що до 2020 року ОККО планує укомплектувати ще понад 300 своїх АЗК зарядними пристроями для електромобілів. Партнером ОККО у розгортанні мережі зарядних пристроїв виступить компанія ТОКА – один з лідерів виробництва програмного забезпечення й обслуговування електрочарджерів на ринку України.
«Наша мережа першою в Україні в 2012 році встановила пункт зарядки електромобілів на АЗК. Наразі, у нас працює 41 пристрій в 11 областях. Переважна більшість електрочарджерів встановлено на трасових комплексах, – розповідає маркетинг-директор компанії Василь Дмитрів. – У 2018 році продажі електрокарів в Україні зросли більш як у 2 рази, порівняно зі статистикою попереднього року. І така динаміка зберігатиметься, а, ймовірно, що й посилиться, зважаючи на подовження дії пільгового ввезення електромобілів в країну. Тому логічний наступний крок нашої компанії – зробити цей сервіс доступним на переважній більшості наших АЗК». 
Протягом двох років мережа ОККО планує встановити у себе на заправках, як звичні 3-фазні зарядки потужністю від 22 кВт, так і швидкісні «фаст-чарджери», здатні за 20 хвилин зарядити на 80 % електромобіль Nissan Leaf. Такого заряду авто вистачить на 100 кілометрів пробігу, після чого запас енергії можна поповнити на наступному АЗК ОККО.

Серед зручних опцій для власників електрокарів – мобільний додаток, який надає змогу бачити в он-лайн режимі актуальний статус кожного з пристроїв: чи не зайнятий він, чи не перебуває в обслуговуванні, потужність пристрою тощо.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code