Кабмін встановив квоти імміграції на 2019 рік

13 лютого Кабінет міністрів України з дводенним доопрацюванням затвердив постанову, якою встановлюються квоти імміграції на 2019 рік. Відповідно до початкового документу в 2019 році залишитись на постійне проживання в Україні зможуть 3 768 іноземців. З них 280 діячів науки і культури та 4 висококваліфікованих фахівця.

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна проаналізував, який фактичний попит на роботу від іноземних претендентів, і склав портрет кандидатів, які розглядають релокацію в нашу країну.

Як показав аналіз бази резюме hh.ua, більш активну позицію в питанні пошуку роботи з релокацією в Україну виявляють кандидати зі значним досвідом роботи. Так, 68 % претендентів вказали наявність професійного стажу понад 6 років. Ще 16 % кандидатів заявили про досвід від 3 до 6 років і 9 % – від 1 року до 3 років.

На переїзд в Україну охочіше згодні кандидати-чоловіки: їх резюме складають 72 % від усієї бази готових до релокації кандидатів. У віковому розрізі активно проявляють себе дві групи: 18-30 років (41 % пошукацької аудиторії) і 31-40 (36 % пошукацької аудиторії).

Галузевий зріз в цілому збігається з загальними тенденціями ринку праці. Так, найбільшим  попитом серед претендентів, готових до релокації, користуються сфери «IT, телеком», «Маркетинг», «Початок кар’єри», «Продажі» і «Виробництво».

Серед головних навичок, які пошукачі вказують в резюме: робота в команді, ведення переговорів, управління проектами, організаторські навички, навички роботи з Adobe Photoshop і MS PowerPoint, знання англійської мови, управління персоналом, ділове листування.

Юлія Дрожжина, спеціаліст експертно-аналітичного центру hh.ua

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code