Генпрокуратура обвинувачує Ляшка в перешкоджанні інкримінувати депутатові Ради Клюєву ще один злочин

Генеральний прокурор Віктор Шокін заявляє, що депутат Верховної Ради, голова фракції “Радикальної партії” Олег Ляшко перешкоджає тому, щоб депутатові Ради Сергію Клюєву інкримінували ще один злочинний епізод.
Про це Шокін сказав в інтерв’ю “Українським Новинам”.
“Лідер “Радикальної партії” Ляшко стверджує, що я винний у втечі Клюєва. Але давайте згадаємо, коли Ляшко із трибуни парламенту й у кулуарах заявив, що йому й фракції пропонували хабар 50 млн доларів за те, щоб вони нібито не голосували за дозвіл притягати до відповідальності Клюєва. Ми відразу ж відкрили карне провадження за цим фактом. Ми вже 5-6 разів запрошували Ляшка дати показання, слідчий чекав у парламенті кілька днів. Депутат обіцяв, що прийде на допит, але так і не з’явився… Тим, що він не з’являється на допит, він перешкоджає тому, щоб ми ще один тяжкий злочин інкримінували Клюєву”, – сказав Шокін.
З його слів, фактично без допиту Ляшка прокуратура не може ухвалити рішення щодо цього кримінального провадження.
Він повідомив, що із цього приводу Генпрокуратура направляла листи голові Ради Володимирові Гройсману й в апарат парламенту, однак реакції немає.
Як повідомляло агентство, раніше Генеральна прокуратура оголосила в міжнародний розшук депутата Верховної Ради Сергія Клюєва (позафракційний).
4 червня Клюєв не з’явився на допит у Генпрокуратуру.
3 червня Рада схвалила притягнення до відповідальності депутата Клюєва.
Генеральна прокуратура підозрює Клюєва в заволодінні акціями заводу напівпровідників шляхом обману й погашення його кредитів за рахунок коштів з державного бюджету.

Українські Новини

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code