Бойовик ДНР здався військовим на підконтрольній Україні території

Бойовик терористичної організації “Донецька народна республіка” здався військовослужбовцям Збройних сил на підконтрольній Україні території.
Про це йдеться в повідомленні прес-центру Служби безпеки України.
“Бойовик, що у лютому 2015 вступив у незаконні збройні формування терористичної організації ДНР, вирішив скласти зброю й здався українським військовим”, – сказано в ньому.
Повідомляється, що житель Миколаєва (народився в російському Владивостоці) після вступу до лав терористів був спрямований на один із блокпостів біля села Широкиного (Донецька область).
Під час однієї з бойових сутичок він отримав контузію й був відправлений у госпіталь.
Зазначається, що після завершення лікування він вирішив повернутися на підконтрольну Україні територію й здатися українським військовим.
Згідно з ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи або терористичної організації) Кримінального кодексу, він звільняється від кримінальної відповідальності.
Зокрема, санкція цієї статті передбачає звільнення від кримінальної відповідальності особи, що добровільно повідомила правоохоронним органам про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, пов’язаних зі створенням або діяльністю такої організації, і якщо в її діях немає складу іншого злочину.
Як повідомляло агентство, бойовик терористичної організації “Луганська народна республіка” здався українським правоохоронцям у Карбоніті Попаснянського району Луганської області 28 квітня.

Українські Новини

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code