Азербайджан оприлюднив перші офіційні дані про загиблих в Карабасі

Згідно з першими офіційними даними, оприлюдненими Міноборони Азербайджану, в Нагірному Карабасі загинули 2783 військовослужбовців. Про це повідомляється на сторінці військового відомства в Facebook.

Зниклими безвісти вважаються понад 100 азербайджанських військових, ще 1245 чоловік продовжують лікування.

У Міноборони повідомили, що пізніше відомство оприлюднить також інформацію про імена, дати народження і маршрути загиблих військових – зараз цим питанням займається спеціальна комісія.

Росія, Вірменія та Азербайджан 9 листопада ухвалили спільну заяву про припинення вогню. Згідно з документом, воюючі сторони залишаються на зайнятих ними позиціях. Крім того, до 1 грудня під контроль Азербайджану передаються Лачинський, Газахскій і Кельбаджарський райони. Російські миротворці будуть знаходитися уздовж лінії зіткнення і Лачинський коридору, що з’єднує Нагірний Карабах з Вірменією.

Конфлікт між Вірменією і Азербайджаном загострився 27 вересня 2020 року. Азербайджан заявив, що вірменські війська атакували його позиції. Вірменія заявила, що противник напав на невизнану Нагірно-Карабахську республіку.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code