27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту,  українські громади усього світу вшановують пам’ять 6 мільйонів євреїв, які були знищені та замордовані нацистами. Не менше 1,5 мільйона з-поміж них були українськими євреями.

Сьогодні мужній українські воїни продовжують боротьбу за свободу і незалежність своєї країни супроти смертоносної російської терористичної держави.  

Ми молимось за безневинні життя, відібрані злочинним нацистським тоталітарним режимом, який звеличував ненависть, расизм та ксенофобію. Ми також віддаємо данину пам’яті тим, хто ризикував власним життям задля порятунку приречених на загибель. Понад 2,5 тисячі серед 27 тисяч Праведників народів світу були українцями. Ці люди стали уособленням надії, людяності та порятунку у найтемнішу годину історії.

У той час, як по всьому світі тривають пам’ятні заходи, Україна наближається до других роковин повномасштабного неспровокованого жорстокого і геноцидного вторгнення Російської Федерації, а також до 10 роковин незаконної анексії Москвою Криму та початку її військової агресії проти України. Хоробрі українські люди продовжують боротьбу за свободу і незалежність своєї країни супроти смертоносної російської терористичної держави.

Подібно до нацистів, путінський режим ховає свої імперіалістичні амбіції та мрії про “глобальне панування” за дезінформацією, брехнею та злочинною пропагандою. З шокуючим цинізмом росіяни спотворюють пам’ять про Голокост та Другу світову війну і маніпулюють нею для виправдання свого хижацького вторгнення в Україну.

Ненависть, яку російські окупанти знову принесли на українську землю майже через 80 років з часу звільнення останнього в’язня нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау, шокувала весь світ. Різанина у Бучі, Ізюмі та Маріуполі, численні садистські звірства, вчинені російськими збройними силами на окупованих українських територіях, умисне бомбардування житлових будинків, шпиталів та навіть місць пам’яті, таких як Меморіал Бабиного Яру у Києві або Меморіал Дробицького Яру у Харкові – усі ці злочини не можуть лишитись без відповіді. Їхні виконавці мають бути притягнені до відповідальності.

Вшановуючи жертв Голокосту, всі люди доброї волі на землі, закликають міжнародні  інституції об’єднати свої зусилля для того, щоб зупинити російське зло і допомогти українцям визволити свій народ з-під окупації. Світова спільнота повинна заснувати спеціальний міжнародний трибунал, щоб притягнути усіх російських військових злочинців, включно з російським керівництвом і їх поплічниками, до відповідальності за усі звірства, вчинені в Україні. Світ має зупинити путінізм точно так само, як він зупинив нацизм!

Comments are closed.