![](https://oksamyt.org/oks/wp-content/uploads/2017/01/20170105001001-825x510.jpg)
22 грудня у стінах центрального офісу ГУ ДФС у Київській області відбулася зустріч представників бізнесу, громадськості, ЗМІ з податківцями, митниками та представниками Ради бізнес-омбудсмена в Україні.Відкриваючи зустріч, заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Руслан Гришко окреслив головну мету заходу: почути проблемні питання бізнесу та по можливості їх вирішити. «Діяльність органів ДФС, повнота
Читати Інститут бізнес-омбудсмена як інструмент вирішення спорів