Українські медіа-організації вимагають покарати винних у злочинах проти журналістів

завантаженняУкраїнські медіа-організації вимагають покарати винних у злочинах проти журналістів, Національна спілка журналістів України і Незалежна медіа-профспілка приєдналися до міжнародної кампанії із боротьби з безкарністю та закликають розслідування випадків порушення прав журналістів і покарання винних. Про це розповів перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко у Вінниці в ході зустрічі зі студентами факультету журналістики місцевого університету…

завантаженняУкраїнські медіа-організації вимагають покарати винних у злочинах проти журналістів, Національна спілка журналістів України і Незалежна медіа-профспілка приєдналися до міжнародної кампанії із боротьби з безкарністю та закликають розслідування випадків порушення прав журналістів і покарання винних. Про це розповів перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко у Вінниці в ході зустрічі зі студентами факультету журналістики місцевого університету. Кампанія боротьби з безкарністю триває з 2 до 23 листопада. Міжнародна федерація журналістів обрала для кампанії Україну разом з Філіппінами, Мексикою та Єменом. В рамках кампанії створено спеціальний ролик, у якому представники українських медіа-організацій закликають колег приєднатися до руху боротьби з безкарністю. Він буде розміщений на сайті МФЖ. – Українська влада продовжує говорити правильні слова про свободу слова, покладає квіти до меморіальних табличок загиблим журналістам, але ми, журналістські організації України, вважаємо, що час жестів уже закінчився. Ми вимагаємо від влади, від правоохоронних органів ефективного розслідування брутальних випадків порушення прав журналістів, і, головне, покарання винних у злочинах проти журналістів, – зазначає перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко.
Мета проведення кампанії – привернути увагу влади і громадськості до проблеми безкарності за злочини, скоєні проти журналістів. Зазначимо, що дати початку та завершення кампанії – символічні. 2 листопада 2013 року в Малі вбито двох французьких журналістів RFI Гілен Дюпон і Клода Варлона, а 23 листопада 2009 року на Філіппінах відбулися трагічні події, в яких загинули 32 журналісти.
Відеоролик можна проглянути тут: www.youtube.com/watch?v=FXpadd75GGU

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code