13 липня Рада розгляне проєкт постанови про чергові місцеві вибори

9 липня парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України прийняти постанову 3809 про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

На позачерговому засіданні, призначеному на 13 липня (понеділок), Верховна Рада розгляне проєкт Постанови. Про це повідомило джерело з фракції “Слуга народу”.

Нагадаємо, пленарний тиждень, за календарним планом, розпочинається з 14 липня.

Очікується, що одночасно з черговими місцевими виборами пройдуть перші місцеві вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад усіх 1470 новоутворених територіальних громад, а також депутатів районних рад у новостворених районах. Ці вибори своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія.

Також у парламенті розглядатимуть проєкт закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”; проєкт закону про внесення зміни до статті 29 Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо терміну дії обмежень при нарахуванні заробітної плати; проєкт закону про внесення змін до Закону України “Про ринок електричної енергії” тощо.

У другому читанні, зокрема, розглядатимуть проєкт закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів у п’ятницю, 10 липня, зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про призначення ексголови Держкосмосу Олега Уруського на посаду віцепрем’єра з питань оборонно-промислового комплексу. Проєкт постанови зареєстровано в Раді під номером 3827. Рада може призначити Уруського на посаду вже наступного тижня.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code