Інформація про журнал  

Всеукраїнський суспільно-політичний інформаційний журнал "Оксамит”, засновник ТОВ “ТАК-МЕДІА”
Цілі - об'єктивне, достовірне висвітлення подій економічного, культурного, громадсько-політичного життя країни; популяризація вітчизняних та зарубіжних виробів, товарів, послуг; знайомство читача з об'єктами духовної та матеріальної культури, історичною спадщиною; сприяння конструктивному вирішенню проблем у різних сферах соціально-економічної практики, тощо.
“Оксамит” - незамінний інструмент популяризації брендів,творчих напрацювань, налагодження зв'язків та пошуку бізнес-партнерів в Україні та Європі.
Підтримка проекту Посольствами та Консульствами в Україні, Польщі, Литві, Естонії, Грузії, Корпусом Миру США в Україні тощо надає журналу більшої ваги та унікальності.
Журнал виходить 1 раз на 2 місяці, обсяг - 80 сторінок двома мовами - українською та англійською.

Вгору до розділів 


 Рубрики

Events - Події
Події в Україні та світі.

Page of history - СТОРІНКА ІСТОРІЇ Ознайомлення з різноманітними проблемами історії українського суспільства, історіографії, джерелознавства; розповіді про історічних діячів та видатні персонали сучасності.

State case - Державна справа
Сучасний погляд політиків, науковців, підприємців на процеси державотворення; прогнози політологів, соціологів та психологів; розвиток самоврядування в Україні; особливості співпраці громади, влади та бізнесу тощо.

Life of country - Життя країни
Висвітлення подій економічного, культурного, духовного життя міст та сіл України; розповіді українських топ-менеджерів про секрети ведення вітчизняного бізнесу.

International cooperation - Міжнародна співпраця
Вивчення та особливості втілення в українських реаліях досвіду зарубіжних партнерів; формування партнерських зв'язків у державному та приватному секторі економічних відносин; репортажі та аналітика з міжнародних виставок та конференцій.

Sources - Витоки
Знайомство читача з відомими історичними постатями, які зробили значний внесок у розвиток національної свободи, культури та духовності.

ART-PALETTE - АРТ-ПАЛІТРА
Розповіді про життя та творчу діяльність акторів кіно та театру, співаків, гуртів, мистецьких шкіл тощо.

CREATIVE CHEST - Творча скриня
Ознайомлення з традиційним одягом народів світу; розповіді про цікаві та перспективні етно та еко стилі в одязі; поради майстринь та майстеркласи; ексклюзивні моделі етно одягу та аксесуарів від провідних українських дизайнерів.

Leisure - Дозвілля
Подорожі Україною та світом. Розповіді про історичні пам'ятки, традиції, культуру представників різних куточків України та народів світу.

Memoris - Мемуари
Представлення щоденників, записів та фрагментів художніх творів, що висвітлюють особливості життєвого шляху цікавих особистостей, їх суб'єктивне бачення подій та явищ.

Style and fashion - Стиль і мода
Розкриття історії моди; знайомство з світовою модою та модними тенденціями; розповіді про модні бренди, загалом, все про моду.

KEEP WELL - Доброго здоров'я
Поради сімейного лікаря; знайомство з провідними медичними закладами, клініками краси, санаторно-курортними комплексами України та світу, новітніми вітчизняними та зарубіжними методиками лікування.

Вгору до розділів 


 Аудиторія та дистрибуція

 map

 Передплата по Україні – індекс у каталозі 86362. Крім того частина накладу розповсюджується шляхом безкоштовної адресної розсилки в державні органи, провідні наукові, фінансові, медичні установи, Консульства, Посольства, неурядові організації за кордоном, а також під час проведення презентацій, участі у міжнародних виставках та у комерційних кіосках розповсюдження преси.

 Вгору до розділів 


 

Реклама та вихідні дані журналу

  techum1

Вгору до розділів 


 

PR - матеріали

  Рубрики для розміщення матеріалу: 

Головне інтерв'ю номера з виносом на першу
обкладинку 
4 шпальти (А4) з англійським перекладом

State case - Державна справа

Life of country - Життя країни

International cooperation - Міжнародна співпраця

Sources - Витоки

ART-PALETTE - АРТ-ПАЛІТРА

CREATIVE CHEST - Творча скриня

Інтерв'ю або стаття про компанію
4 шпальти (А4) з англійським перекладом

Інтерв'ю або стаття про компанію
2 шпальти (А4) з англійським

Інтерв'ю або стаття про компанію
1 шпальта (А4) з англійським перекладом

Вгору до розділів 


 Контакти

м. Київ, вул. Депутатська, 15/17,
тел. (044) 22-77-183
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний редактор
Тамара Маркелова
Тел. (067)379-31-05

Керівник відділу маркетингу та реклами
Лідія Карвацька
Тел. (067)590-55-24, (063)566-50-84

 Вгору до розділів