200Асоціація адвокатів України запрошує на V ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ», який буде присвячений питанням просування юридичних послуг, засобам збільшення доходів, залучення нових клієнтів, підвищення ефективності адвокатської діяльності, новим ресурсам та можливостям для адвокатів.

монНещодавно у МОН заявили про намір скоротити перелік спеціальностей в українських вишах. Деякі з них залишаться тільки у вигляді спеціалізацій і будуть вивчатися як поглиблене вивчення предмету. За словами фахівців, причин для цього декілька: студентам стане простіше переводитися в закордонні вузи, а у випускників зникне проблема того, що їхня вузька спеціальність не потрібна роботодавцям. Звичайно, нововведення залишає і багато питань: якщо з першокурсниками все просто, то зі змінами програм для студентів, які вже відучилися рік або два і встигли здати частину іспитів, ще все вирішується і буде оприлюднено найближчим часом. Крім того, хвиля скорочень залишить багатьох без роботи.

самит«Вранці – реформи, ввечері – гроші», перефразувавши вислів відомого персонажа, так коротко можна підвести підсумок 17-го саміту Україна – ЄС, що відбувся у м. Київ 27-28 квітня 2015 року.
Європейський Союз був представлений Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Україна представлена Президентом Петром Порошенком.

 pog1    Ми ще не в змозі назвати точну дату її початку. Можливо, це анексія Криму, можливо, «повстання» у Луганську та інших містах Східної України, а, можливо, момент, коли було збито малайзійський «Боїнг». Третя світова – це війна нового типу, що розгортається в інших площинах, тому з описом її переломних точок і природи виникають методологічні складності, – попереджає польський професор історії Кшиштов Ясевич, — політолог, економіст, науковий співробітник Інституту політичних досліджень Польської академії наук.

sinchЯк сьогодні розвиваються громадські організації? З якими труднощами у своєму розвитку зіштовхуються? В Україні сучасні ГО можна поділити на кілька категорій: професійні, припартійні, провладні, фіктивні та неформальні ініціативи.Професійні організації часто називають «грантожерами». Вони мають власні офіси, оргтехніку, штатних співробітників, отримують фінансування у вигляді безповоротної фінансової допомоги від міжнародних чи національних донорських структур. Вони досить професійно займаються суспільно-корисними справами, як то, проводять соціологічні або моніторингові дослідження, розробляють законопроекти і програми, проводять різноманітні навчання громадських активістів або державних службовців, захищають права громадян, чи якимось іншим чином розвивають демократію. У Києві є ряд дуже поважних-професійних
громадських організацій, які мають власне бачення реформ і намагаються їх лобіювати через органи влади. Це в них на сьогодні непогано виходить, якщо порівнювати з попередніми роками...