«Шукаємо щастя по країнах, століттях,
а воно скрізь і завжди з нами;
як риба в воді, так і ми в ньому,
і воно біля нас шукає нас самих.
Нема його ніде від того, що воно скрізь.
Воно схоже до сонячного сяйва –
відхили лише вхід у душу свою»
(Г. Сковорода)

маркеловаНадто довго український народ перебував у мороці відвертої брехні, суцільної фальші, злочинного обману, шукав те, чого не губив. Чим для нас це обернулося: днями й місяцями тривог, жалю, безповоротних втрат. У крутовирі земної юдолі сьогодні важливо не загубитися. А щоб цього не сталося, маємо повернутися до витоків – пити з криниці історії знання про нас самих, про все, що відбувалося на українській землі з правіку.
Пам'ять поколінь – це те, що радянсько-комуністична влада цілеспрямовано стирала протягом десятиліть свого правління різними можливими і неможливими методами: час Голодомору і репресій періоду «Великого терору», знищення письменництва та розстріл кобзарів і лірників, але, незважаючи на це, ми пам’ятаємо. І сьогодні наш святий обов'язок –примножувати, зберігати і передавати правдиву історію українського великого працелюбства, незламної волі і військової звитяги нашим дітям-онукам-правнукам.
В умовах сучасної визвольної війни проти агресії Росії з’явилися нові виклики: прогресивне суспільство відчуває неабиякий опір – прихований та відвертий. Українофобські настрої, приспані досі, нікуди не ділися, вони спостерігаються на кожному кроці: від крамничного прилавка, студентської аудиторії до міністерського крісла. Українське не у фаворі. Цей опір стосується етнічного ядра, адже
війна ведеться проти України. Це етнічна війна… Сила хижацька, ординська, яка готова розтерзати українську душу, глибоко окопалася у зманіпульваній свідомості та у владних кабінетах. І коли прийде кінець цій війні− залежить від кожного з нас. Маємо бути свідомими того, що майбутнє країни у наших руках.
Редакція часопису «Оксамит» відбиває інформаційні удари, послідовно, натхненно, невтомно виконує свою скромну просвітницьку місію, окреслену великою любов’ю до України.
Будьмо сильними на шляху до перемоги!

Тамара Маркелова

This domain name has been registered with YouDot.io