gruppa24 жовтня 2014 року в селі Леніно Радомишльського району, Житомирської області відбудеться відкриття виставки живописних робіт, що були створені під час осіннього сезону І-го Міжнародного живописного пленеру «Околиці маєтку Вангенгеймів». Виставка триватиме з 14-00 до 18-00.
З 10 по 23 жовтня в Леніно працювала велика творча група живописців, серед яких Петро Лебединець, Олександр Храпачов (викладач Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА) та Галина Попінова. До участі у пленері приєдналися й молоді талановиті митці, зокрема, Роман Гаврилюк, Алла Алексєєва, Анатолій Паньковик та студенти НАОМА Ростислав Дудченко, Дмитро Тарасенко, Катерина Рейда, Валерія Лисяк та китайський художник Сун Ке.олександр-Храпачов
Літній сезон пленеру тривав із 18 по 31 липня 2014 року. Вісім кращих живописців України приїхали в чудове поліське село відтворити неповторні краєвиди Леніно та його околиць. Творчу групу очолив народний художник України, академік Академії образотворчого мистецтва, професор НАОМА Михайло Гуйда. До складу пленеру увійшли учні Гуйди – Віолетта Монсевич, яка викладає у Київський дитячій академії мистецтв, Дмитро Тарасенко, Ростислав Дудченко, Елеонора Андріанова. Також у складі творчої групи заслужений художник України, викладач НАОМА Анатолій Зорко та його учень, китайський художник Сун Ке. До пленеру долучилися Катерина Рейда та скульптор Владислав Волосенко. З1 липня 2014 року в маєтку, що його нині активно реставрують, відбувся показ творчих робіт, котрі були створені під час пленеру.
Меценат проекту – відомий український колекціонер Олексій Шереметьєв. Куратором виступила Наталія Сухоліт, мистецтвознавець, арт-критик, журналіст. Велика звітна виставка, яка вміщатиме творчі роботи літнього та осіннього сезонів І Міжнародного живописного пленеру «Околиці маєтку Вангенгеймів», відбудеться у Києві в грудні.

 

This domain name has been registered with YouDot.io