vechir-mjuzikly За що ми любимо мюзикли? За позитив, актуальність, пластичність, можливість у витончену форму вкласти серйозний зміст. Жанр, який народився на початку ХХ століття на підмостках Нью-Йорка зі сплаву вар'єте, балету і драматичних інтермедій, сьогодні вважається одним із найулюбленіших публікою у всьому світі.
Мюзикл – жанр надзвичайно сучасний і у той же час з багатою, сторічною історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики і зрозумілий кожному; популярний і водночас такий невідомий, адже багато творів цього жанру ще не дійшли до української сцени.
Разом з глядачами Національна оперета у «Вечорі мюзиклу» 31 жовтня о 19.00 буде досліджувати романтичний і темпераментний жанр, торкаючись творчості легендарних композиторів: Л. Бернстайна, Е. Л. Уеббера, Дж. Кандера, Р. Роджерса, М. Хемліша, Дж. Хермана та інших. На глядачів чекає сучасна інтерпретація вже відомих шедеврів жанру і приємне знайомство із багатьма прем’єрними номерами.
Влучна гра, чаруючий вокал, сповнена новаторства хореографія, видовищне сценічне оформлення, оригінальні костюми, світлові і звукові спецефекти залишать яскраві враження та подарують незабутні спогади про емоційний «Вечір мюзиклу».

This domain name has been registered with YouDot.io