imf

У рамках V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» та ІІІ Міжнародної виставки медичного туризму, SPA & Wellness – Healthcare Travel Expo, 15 жовтня відбудеться круглий стіл «Польсько-українське співробітництво у сфері медичного туризму: перспективи та ризики», участь у якому візьмуть Перший Радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві – Консул Бартош ЯБЛОНСЬКІ, фахівці Всепольського об’єднання приватних лікарень та Асоціації лікарів медичного туризму. 
Обговорення актуальних і проблемних питань медичного туризму вперше пройде в такому форматі. Захід розпочнеться з виступу Консула Бартоша Яблонські та обговорення питання візового режиму для українських пацієнтів.
Серед широкого кола тем живих дискусій – проблематика співробітництва з українськими партнерами в контексті змін системи охорони здоров’я України, медичні потреби українського ринку, польське страхування для забезпечення пацієнтів можливості діагностики та лікування в Польщі.
Також учасники круглого столу зможуть дізнатися про можливості підвищення кваліфікації лікарів в Польщі, переваги польських медичних центрів, обговорити специфіку українського пацієнта та співробітництво між українськими та польськими посередниками, постачальниками медичних послуг.
Організатори заходу – Всепольське об'єднання приватних лікарень, Atlas Business Service Ltd, Компанія LMT.
Партнерами круглого столу виступили Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві та Асоціація лікарів медичного туризму.

З програмою круглого столу «Польсько-українське співробітництво у сфері медичного туризму: перспективи та ризики» можна ознайомитися тут.

Захід відбудеться 15 жовтня о 16.00 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон №3, конференц-зал №3 (м. Київ, вул. Салютна 2-Б).

This domain name has been registered with YouDot.io