У широкий прокат виходить повнометражний український 3D-мультик рівня світових студій Перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум'яка» Манука Депояна 13 жовтня вийшов у широкий кіно-театральний прокат.

Фільм знятий українською анімаційною студією« Panama Grand Prix ». Режисер стрічки - Манук Депоян, продюсер - Дмитро Бєлінський. Один із авторів візуальних спецефектів - Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як «Форсаж-6» і «Аліса в Задзеркаллі». Консультант з візуальних спецефектів - фахівець з комп'ютерної графіки Марк Пінхейро, попереднім проектом якого була «Гра престолів». Працювати над сценарієм допомагав Філ Паркер, який консультував авторів оскароносної анімації «Уоллес і Громміт і прокляття кролика-перевертня.

Над фільмом працювали й українські зірки: легендарного Кирила Кожум'яку озвучує найсильніша людина світу Василь Вірастюк, злу, але симпатичну відьму - Руслана Писанка. А бойові сцени ставив відомий актор і режисер Віктор Андрієнко.

 Завдяки сюжету та комп'ютерній графіці, які сягають рівня світових студій, прем'єра стрічки відбудеться у понад 20 країнах: від Японії до Західної Європи і США.

Творці стрічки оголосили благодійну акцію «Подаруй дітям мультфільм», коли кожен бажаючий може придбати квитки на «Микиту Кожум'яку» для дітей з дитячих будинків.

«За перший тиждень від початку старту акції було придбано понад 1500 таких квитків. Приєднатися до акції можна, купивши квиток у мережах кінотеатрів «Планета Кіно», «Multiplex», «Лінія кіно», «Cinema Citі» і «Оскар» - у Києві, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Дніпрі та Івано-Франківську », - інформують ініціатори акції.

 

За матеріалами сайту http://trident-ua.info/